Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a férjem barátjába?

Figyelt kérdés
Sok időt töltünk együtt és beszélgetünk is, bármilyen témában. Tudjuk,hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek. Csak úgy forr a levegő körülöttünk,ha egymás közelében vagyunk. De a férjem ebből nem vett észre semmit. Folyamatosan egymásra gondolunk,szeretnénk együtt lenni,csak attól félünk,hogy mindenki ellenünk lenne. Felvállaljuk a kapcsolatot vagy mi lenne a helyes döntés?
2016. nov. 9. 10:17
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Igen,őszintén elmondta nekem,mit is érez.
2016. nov. 9. 11:18
 12/31 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom így ismeretlenül, hogy a férjed megérdemli azt, hogy megoszd vele az érzéseidet. Titokban semmiképp nem szabad semmit sem tenni. Neked el kell döntened, hogy melyik férfival képzeled el az életed és ennek megfelelően nyíltan cselekedni.
2016. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ásd el magad.
2016. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Most kicsit nyers leszek, de ha csak szexuális vonzalmat érzel iránta, akkor az a saját gyengeségedet és könnyűvérűségedet mutatja, ha nem győzöd le.

Amennyiben érzelmi alapon tekintesz rá, kicsit nehezebb a helyzet, de nem megugorhatatlan.

Azt hiszem az ilyen esetekre mondják, hogy tudni kell ellenállni a kísértésnek.

Tudom, szép volt amit elpofázott a templomban a pap, de nem ártana ha el is jutna az agyadig...

2016. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Olyan nekem,mint a levegő és nem csak én érzem így. Egyáltalán nem a szex az elsődleges szempont.
2016. nov. 9. 12:33
 16/31 anonim ***** válasza:
Gyáva vagy és sunyi. Ha tényleg ilyen fontos lenne neked akkor rég odaálltál volna a férjed elé és közölted volna vele, hogy mi a helyzet. Szerintem te azt képzeled, hogy az életed egy kib.aszott szappanopera. Kapjál már az agyadhoz. Azért mert nedves lett tőle a bugyid mivel az újdonság varázsa hatott rád, és belezúgtál mert jókat dumáltok, ne gyere már ilyen f.aszságokkal. Buta liba lehetsz.
2016. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15, Ha nem tudod(akarod) leküzdeni, akkor beszélned kell a férjeddel. Így tisztességes.
2016. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Dráma királynő..
2016. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Latom, sokat ert az oltarnal tett esku, h joban rosszban..Eleg sekelyes erzelmi alapokon nyugodhat a hazasagod, ha az elso csavoval lelepnel.

A ferfiaknal sokkal erosebb a szolidaritas. Ha a ferjed baratja nagyon jo baratja a ferjednek, akkor ki fog dobni zaros hataridon belul, ugyanis a ferjed baratsaga fontosabb neki es szenvedni fog a lelkiismeretfurdalas miatt. Csak addig vagy neki erdekes, amig meg nem kap, aztan rajon, h a baratsag megis fontosabb.

Ha Neked az hianyzik, h ket szek kozul a pad ala essel, akkor hajra. De itt csak Te fogod a rovidebbet huzni, ezt most megmondom Neked. Ha erkolcsi tartassal akarsz kimaszni ebbol a szitubol, akkor vagy felejtsd el a ferjed baratjat, es maradj meg a ferjed mellett, vagy valj el es hagyd a ferjed baratjat is es inkabb keress egy harmadikat.

2016. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
Keress egy vastag kötelet meg egy erős gerendát ami az ekkora patkányokat is elbírja.
2016. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!