Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a férjem barátjába?

Figyelt kérdés
Sok időt töltünk együtt és beszélgetünk is, bármilyen témában. Tudjuk,hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek. Csak úgy forr a levegő körülöttünk,ha egymás közelében vagyunk. De a férjem ebből nem vett észre semmit. Folyamatosan egymásra gondolunk,szeretnénk együtt lenni,csak attól félünk,hogy mindenki ellenünk lenne. Felvállaljuk a kapcsolatot vagy mi lenne a helyes döntés?
2016. nov. 9. 10:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
#19-nek is hasonlót ajánlok
2016. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem miért pocskondiázzátok a kérdezőt. Az érzelmeinket nem mi irányítjuk, és nem mi befolyásoljuk. Látszik, hogy szenved ettől, hiszen kétségek gyötrik, bizonytalan, évődik. Ha nem tisztelné a férjét, már rég a barát ágyába ugrott volna, de nem teszi. Attól, hogy házasok, még semmi nem kötelezi arra, hogy akkor is vele maradjon, ha már mást szeret. Az életben ilyen bárkivel bármikor előfordulhat, és attól még nem lesz az illető sz@r ember.

Kérdező, azt kell tisztáznod magadban, hogy ez valóban szerelem e, vagy csak egy erős vonzalom. Azon is érdemes elgondolkodni, h vajon miért alakulhatott ki. Hiányzik valami a házasságodból?

Nem érdemes a könnyebb utat választani, ha az ellentétes azzal, amire valójában vágysz. Egy életünk van, azt éljük úgy, ahogy szeretnénk.

2016. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ezt valóban évek óta csináljátok, hogy kerülgetitek egymást, mint macska a forró kását? Én a helyedben szégyellném magam. Mára már a házasság szónak k#rv@ra nincs jelentősége...valakit eljegyeznek 1 hét után, házasság 3 hét múlva és jön a megcsalás évtizedekig. Azért is kötötted meg ezt a szerződést, mert nyíltan felvállalod a másik embert, mint társadat. Tiszteled őt, kitartasz mellette míg a halál....ott voltál te egyáltalán a saját esküvődön? Soványkutya-vágtában ülj le a férjeddel és mondd el neki a sztorit. Joga van hozzá, hogy tudja, hogy te egy sunyi ember vagy. Joga van ahhoz, hogy megtalálja a valódi boldogságot.


Másrészt értem én, hogy belefutottál egy ilyen helyzetbe. Az érzelmeinknek valóban nem tudunk parancsolni. De ilyenkor azonnal cselekedni kell és nem évekig hülyének nézni a "társunkat".


Még szerencse, hogy nincsen gyereketek...gyerek(ek) inná(k) meg a levét...

2016. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom miért kell ennyire sértegetni?!

A szívnek nem lehet mondani,hogy márpedig nem szeressen. Tudom,hogy a másik fél nagyot csalódna,hogy mást szeretek. Többek között ez okoz dilemmát,hogy mi is legyen a teendő ilyen esetben,az a tény,hogy máshoz húz a szívem,de nem történt semmi köztünk,azt leszámítva,hogy tisztáztuk az érzéseinket. Nem kell mások elvárásainak megfelelve élni az életünket.

2016. nov. 9. 15:01
 25/31 Költőnő? ***** válasza:

Nem értem a kérdést. A következőkben egyedül a sorrend a kérdés. Tisztességesen a párod elé állsz, lezárod ezt, majd utána összefekszel az új kannal. Vagy először jön a feküszgélés, sunnyogás és utána az enterben.

Vagy kitálalsz, de próbálod megmenteni a házasságod.

2016. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor ez a tipikus valasz, h a "szivnek nem lehet parancsolni". Itt nem a szivrol van szo, hanem marhara az osztonokrol. Es az embert pont az kulonbozteti meg az allattol, h kepes jozan esszel az erzelmei fole kerekedni, ha a jozan esz - es tegyuk hozza - a tisztesseg ezt kivanja...#19-es valaszolo vagyok amugy.
2016. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Embereld meg magad és döntsd el, hogy a házasságod a fontosabb vagy az új kan!
2016. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Akarjátok egymást. = Vállaljátok fel.

Válj el.

2016. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel! Nincs annál szarabb érzés, amikor egy hosszú, fáradt nap után hazaérve, azt látja, hogy lefekszel a barátjával. Tapasztalatból mondom, én is úgy jártam, hogy a barátnőm lefeküdt a legjobb barátommal. Az más kérdés, hogy majd megtud-e bocsátani. Én 3 év után is képtelen vagyok, pedig mindketten könyörögnek azóta is.
2016. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
22# azért,ért ilyen közhelyekkel dobálózik, közben átveri a férjét. Ennyi idő alatt eldönthette volna már mit akar. Szerinted milyen az ha szánalomból a férjével marad?? Te boldog lennél? Érzelmi megcsalásról hallottál már? Ha tényleg ennyire szerelmes lenne mint amilyen drámát itt levág akkor lépne
2016. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!