Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 66 éves, karcsu, nem "bácsi"-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

66 éves, karcsu, nem "bácsi"-s férfi vagyok. Mennyire természetes, hogy csak a 18-33 éves nőket kedvelem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 13:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Olvassátok végig!


Szerintem normális, azért, mert gondoljatok bele. Ha most vagyok sportos, 50 kg és a sportos pasik tetszenek, akkor ha meghízom 100 kilóra, nem fognak a 100 kilósak tetszeni.


Szerintem az öregedéssel is így van. Nekem tetszik pl. Scott Eastwood, egyidősek vagyunk. De 80 évesen is tetszeni fog a 30 éves Scott Eastwood. :D


De a lényeg az, hogy az ember hozzászokik, hogy a saját korosztályában keresgéljen.

2016. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez termeszetes, semmi baj nincs vele es rengeteg pasi gondolkozik igy a korosztalyodbol a kulonbseg csak az, h tervezni hosszutavra a sajat korosztalyukkal terveznek:-)


Ez olyan mint a pasim apukaja,60 eves, bejovok neki de attol parkapcsolatot megiscsak egy sajat korabelivel fog kezdeni;-)Szoval nem baj ha az en korosztalyom tetszik, csak ne ebben gondolkozz perspektivakent:-))

2016. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Költőnő? ***** válasza:
59%
Hahó, a 18 és a 33 messze nem ugyanaz a korosztály... mondjuk mkét széle a lányod lehetne, ez már más kérdés
2016. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
kamukérdés.... de simán működhet a dolog... szerintem még pénz nélkül is
2016. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 schamuelson ***** válasza:
72%

Engem 40 évesen szólított bácsinak a szomszédom 18 éves lánya. Na, akkor kezdtem el öregedni. :)

A kérdésre: úgy 0,0001 %-ban természetes az a vonzalom. Pontosabban kb ennyi esélyed van a viszonzásra átlagos férfiként. Az én ismeretségi körömben egy párról tudok, ahol a férfi a hatvanas éveiben jár, a felesége pedig 32 évvel fiatalabb. Két helyes kisfiúk van. A professzor úr a tanítványát vette el. Egyébként ő is nagyon fitt és karcsú. Simán letagadhatna 15 évet.

2016. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#15, " úgy 0,0001 %" - ilyesmiben élek én is. Abszurd ám, hogy mindenki a saját korosztályában, - mit garantál az?

Kb. semmit.

De az is abszurd, hogy valaki a kor alapján kezdjen keresgélni, mint cipőboltban a méret szerint?

2016. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 omba ***** válasza:
"kedveled?" - mármint a kapcsolataid általában ilyen korosztályból voltak, vagy, ha ábrándozol ezt a két számot látod - ez nem mindegy.
2016. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A válaszadók többsége sajnos a hiúságában, önérzetében sértett nőktől. vagy asszonyoktól érkezett.
2016. nov. 14. 12:31
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt te honnan látod, ki válaszol? Férfi vagy nő, hiú-e, vagy sem?
2016. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, savanyú a szőlő?
2016. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!