Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mennyire baj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mennyire baj? Vagy természetes?

Figyelt kérdés

Hosszabb kapcsolatnál (esetemben első komoly, 5 éve tart) előfordul, hogy az ember másra is vágyik. Mást is megkíván. Ugye?


Na most, mi van, ha én el is mondtam ezt annak a lánynak, akit megkívántam, aki mellesleg barátom? Többször, de hozzátettem persze, ha szingli lennék...akkor jó lenne...


Csak ez a lány olyan más mint a barátnőm. Tetszik a stílusa, nagyon értelmes, komoly lány, a barátnőm meg gyerekes sokszor. Ezzel a lánnyal olyan jól esik beszélni, de közben tudom, hogy nem szabad :/ Mármint nem beszélgetni, hanem elgyengülni. Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú, de ott a barátnőm...Nagyon komoly a kapcsolat...


Én 19, a barátnőm pedig 18. Gyerekszerelem a miénk.

Szóval ez még belefér, hogy ilyesmiket gondolok? Csak barátom (másik lány) pont azt nyújtja, amit az barátnőm nem.


2015. aug. 18. 13:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából ilyen csaj kellene mellém, ilyen mentalitású, beállítottságú, de ott a barátnőm...Nagyon komoly a kapcsolat... "

Ennek tükrében nem tudom miért nem mérlegeled annak lehetőségét, hogy szakítasz és ezzel a lánnyal próbálasz összejönni. Hisz ahogy írod, nem is arról van szó, hogy kizárólag testlieg vonz, míg a barátnődet kissé "meguntad".

2015. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolatba ilyen szinten nem fér bele.

A kapcsolatodból vagy hiányzik valami, vagy már meguntad a barátnődet.

Egyáltalán nem természetes, hogy úgy gondolod, a barátnőd helyett egy másik lány illene melléd, maximum abban az esetben, ha le akarod cserélni a barátnőd.

Hiába teszed fel ennyiszer a kérdést, hiába kaparsz itt önigazolásért, ez a tény.

2015. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én csak annyiit írtam, hogy egy inspirálóbb ember jobb hatással lenne rám...Azaz úgy értettem.
2015. aug. 18. 14:09
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A minap már feltetted itt ugyanezt a kérdést,és akkor is mindenki egyöntetűen azt válaszolta,hogy nem kéne két embert is átverned:önmagadat,meg a barátnődet.Továbbra is ezen az állásponton vagyok,ami engem illet.
2015. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mivel verem át? Jól megértjük egymást, gyakran találkozunk meg minden, csak van ez a dolog.
2015. aug. 18. 14:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig, hogy akaratod ellenére megkívánsz egy másik lányt, holott párkapcsolatod van, úgymond rendben van. Nem tehetsz róla, bár azért el kéne gondolkozni, hogy mit is akarsz. Viszont a vonzalmadat közölni az illetővel már nagyon nincs rendben. Milyen céllal mondtad el neki? Mert én ezt csak úgy tudom értelmezni, hogy feldobtad a labdát egy baráti dugáshoz, aztán hátha lecsapja a labdát a csaj.
2015. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De nem csalnám meg. Mondtam neki, ha nem lenne kapcsolatom, akkor.
2015. aug. 18. 14:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csalnád meg, minek dobtad fel a labdát? Arra vársz, hogy a "barátod" könyörögjön, hogy végre megdugd?
2015. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd fel még egyszer a kérdést, ha már ennyiszer szereted hallani, hogy nincs igazad. :)
2015. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem..csak tetszik nekem... Ő más, igazi nő. Kihoz belőlem dolgokat, vonz.
2015. aug. 18. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!