Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fellángolás miatt elhagyná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fellángolás miatt elhagynád a barátodat/barátnődet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
én elhagytam.. nekem megérte.
2010. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
egyértelmű h nem. Mert nem éri meg. Az úgyis elmúlna a szerelem meg nem. A szerelem erősebb érzés. Mindent legyőz. A fellángolás az pillanatnyi elmezavar:D Sztem:) Meg nézném azt is h akibe szerelmes vagyok azzal mennyit voltam együtt. Az sem midnegy.
2010. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

én fellángolás nélkül is elhagytam.


nekem is megérte.

2010. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kort és nemet is szeretném ha írnátok
2010. ápr. 28. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám el soha a barátom csak egy fellángolásért.Mert hát őt szeretem és hát lebeszélném magam róla hogy nem helyes.

L/17

2010. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

na jó, pontosítok

olyanok írjanak, akik megtették már (akik most vannak kapcsolatban úgyse tennék meg, mert nem tudják miről van szó - remélem nem is fogják megtudni...)

2010. ápr. 28. 20:00
 7/11 anonim válasza:
100%

Sajnos én megcsaltam a barátom egy felángolás miat és nagyon megbántam de az a baj hogy a mai napig érzek valamit a másik fiú után miközben meg tudom hogy nem tudnék élni a baráom nélkül...


én a hejedben nem tenném meg

2010. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát ha szeretek vkit akkor nem hagynám el, de attól függ mennyire tetszene a másik illető, vagy az milyen... egyéjszakás kaland miatt nem. De ha a kiszemelt akiért elhagynám a párom azt megismeve nagyon tetszene...meggondolnám....talán:/
2010. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

en megtettem.... volt regebb is par jo pasi, de akkor erosebb volt a szerelem es gyengebbek a pasik. nemreg viszont ugy nezett ki eselyem van a sracnal aki szamomra a maga a tokely ami a kulsot illeti, belsore pedig nagyon rendben van, de szerintem nem talalunk annyira, igy tartos kapcsolatra nem sok esely volt. megis annyira megbolonditott a vagy amit iranta ereztem hogy elkezdtem osszehasonlitgatni a szerelmemhez akivel 4 eve egyutt vagyok es elkezdtem hianyolni a szabadsagot, a pasikat. eddig egy buszken vallalt edes kin volt kivulrol nyalogatni a mezes bodont de a huseg teherre valt. nem akartam hazudozni, ezert szakitottam.

2 heten belul belattam hogy a sracnal ha van is eselyem, az max egy futo kaland lesz, ujabban minden masodik este mas csajt visz haza, ugy latszik, neki is elee lett a regi tartos kapcsolataibol. noha fokent fizikailag vonz, megis kiabrandultam belole. en ennel tobb akartam lenni neki, nem ugyanolyan mint a masik 100 akit buli utan hazavisz. nem elete szerelme akartam lenni, de ezt igy megalazonak talaltam volna, arrol nem is beszelve hogy az exemmel baratok es ezzel ot nagyon megbantottam volna, tovabba utana a kozos tarsasagba is kisse kellemetlen lett volna. hagytam a francba az egeszet.

akkor is tudtam, es utolag is belatom hogy egy ilyenert nem szabad otthagyni valakit akit szeretsz es osszetorni a szivet valakinek aki teged jobban szeret mint barki. viszont akkor egyszeruen nem tudtam maskent cselekedni, teljesen elvakitott es megbolonditott az a pasi. ezert valoszinuleg hiaba mondom hogy ne csinald, nekem is mondtak elegen. de ne csinald. ha le tudod gyurni valahogy az erzest, probald meg!

2010. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült legyőznöm a fellángolást. Párkapcsolati gondok miatt alakult ki, de több volt menekülésnél. MAjdnem teljesen belezúgtam, már titkos telefonbeszélgetést szerveztünk, állandóan látni akart. Én meg csak menekültem tőle, nem voltam hajlandó találkozni, se telefonon beszélni, annyira féltettem a kapcsolatomat. beletelt néhány hónapba, mire kivertem a fejemből. Úgy sikerült végülis, hogy rávett, hogy levelezzünk a szexről, és ott olyan dolgokat mondott el, hogy rájöttem, abszolút nem illünk össze, mellette mindig félnék, nem tudnám elengedni magam, nem olyan mint a barátom, meg se közelíti. Erre elég hamar rájöttem.

Most megint van egy hülye konfliktus a barátommal, és bosszúból megbeszéltem egy randit ezzel a sráccal, aki nem rég még úgy vonzott, hogy néha feladtam volna érte mindent, de most csak bosszús vagyok és kiábrándult, és csak a barátomat szeretem, ő viszont nem tudom hogy engem tényleg szeret-e:(((

Egyébként nem röpke fellángolásból hagytam ott valakit a mostani barátomért, de az nagyon megérte. De hónapokig gondolkoztam előtte, nem ugrottam rögtön fejest. Most már talán azért is vagyok megfontoltabb, mert nem akarom egész életemben ezt játszani.

2010. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!