Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
tapasztalat...?
2010. ápr. 28. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nagyon nemjó. legjobb bnőm másfél évig járt egy o.társunkkal...szakítottak...és most egy másik o.társammal egy büdös riban*cal jár, aki elszedte tőle..-.-" elég szar volt az elején a bnőmnek..de szerencsére túl van rajta. és már csak 2 napot kell kibírnunk a suliban (:
2010. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nos igen akad csalódás is. De nem mindig ez a vége. Én speciel 6ikban jöttem össze egy bnömmel és még most is együtt vagyunk középiskolában :D Nagyon jó hogy mindig látom a tanárok is elfogadtak már minket nem szólnak be és ennyi. Én szeretem és késsz. -...Perfect...-
2010. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem jó.Én ismertem a volt barátnőmet 10 éve és szinte "túl sokat tudtam róla" .az úgy jó ha ismerkedsz.És a végén már túl sokat voltunk együtt.
2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
és ha 9.es,tehát már csak 2honap az alapsuliig,és ha más suliba mennek,és nagyonjól kijönnek?
2010. ápr. 28. 21:24
 15/19 anonim válasza:
Én 8 hónapot voltam együtt egyik osztálytársammal, és nagyon boldogok voltunk együtt. Kb. 8 hónapja szakítottunk, de még mindig jóban vagyunk. Ő volt az első barátom, és az első nagy szerelmem. 2 hete van egy új kapcsolatom, ő volt eddig a legjobb fiú barátom. Jól megvagyunk, bár még eléggé friss a dolog, azért mondhatni, hogy nagyon jól működik, ráadásul nem tudom miért lett így, de ő is az osztálytársam...xD és nagyon szeretjük egymást.pedig amikor szakítottunk előző barátommal megfogadtam h nem lesz többet osztálytárssal semmi, de így alakult, és nem bántam meg. az osztályban rajtunk kívül van még 1 pár, aranyosak együtt, régóta együtt vannak, lassan 1 éve. Szóval szerintem ha érzed h szereted, meg ő is téged, akkor ne ezért ne jöjjetek össze mert osztálytárs...:)
2010. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
3ik éve vagyok együtt a barátnőmmel, aki mellesleg osztálytársam is...suliban nincs semmi...nem nyaljuk-faljuk folyton egymást, s így az osztályból csak 2 személy tudja, hogy együtt vagyunk...nem bujkálunk, de nem is csókolózunk egyfolytában...suli után van idő az ilyenekre bőven...17/F
2010. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy a járással nincs semmi gond (esetleg az elején cukkolnak, főleg ha fiatalabbak vagytok). De ha nem meg jól a dolog és szakítotok... Nagon szar dolog mindennap találkozni azzal a valakivel, akit a hátad közepére kívánsz. tényleg borzasztó rossz!
2010. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Barátnőm jött össze egy sráccal (előtte legjobb fiú barátja volt), akire elég féltékeny vagyok... Tudom, h. most a srác fontosabb de szar érzés, amikor ülnek mellettem, és hallom hogy smárolnak meg cuppognak. Még ha én is összejönnék valakivel, akkor se a suliba, mindenki előtt fogdoznám, meg smárolgatnám.. Azért egy kis tekintettel szerintem lehetnének a másikra... Mert egy idő után elég zavaró... Aztán ugye nemrég jöttek össze, (kb. 2 hónapja) és hát ki tudja meddig. :) De hogyha még ezt a jó pár évet kibírják egymás mellett, akkor gratulálok, és örültem.


Am én is azt a nézetet pártolom, h. : "Házi nyúlra nem lövünk!" De hát, kinek mi...

2012. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom, de azt mondják borzalmas, ha össze vagy zárva vele szakítás után. Persze nem helyes így kezdeni egy kapcsolatot, ilyen hozzáállással, de erre is gondolni kell sajnos. Én azt tudom nehezen elképzelni, hogy hogy bírnak olyan nyomás alatt boldogok lenni, mikor az egész osztály beleszól(hat) vagy bekavar(hat) a kapcsolatukba. Nekem ez a véleményem, de mivel még nem éltem át ilyesmit, nem tudom milyen valójában.
2013. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!