Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek titokban?

Figyelt kérdés

Szoval..tobb mint 1 eve vagyunk egyutt a baratommal..de a kapcsolatunk 4. honapjaban megcsalt... amig en dolgoztam talalkozgatott egy kis csajjal...neken az elso talalkozast elmondta azt mondta csak haverok es beultek meginni valamit...de utanna par honap mulva beleneztem az uzzeneteibe es teljesen mast talaltam, kérdeztem h mi volt de nem vallotta be azota se...es ki is torolte az uziket...szoval nem szakitottam vele mert szeretem es azota nem tortenr semmi, néztem az uzijeit és ott sincs semmi...de ez a dolog nagyon bennem maradt...és nem érzem igazságosnak, én nagyon monogám vagyok nem tudtam volna megtenni vele de azt akarom érezni hogy kvittek vagyunk...szóval hétvégén találkozok egy fiuval...dugni semmiképp se fogok, de nagyon aranyos a fiu és kedves...és már 3 éve dumálunk kisebb nagyobb megszakitássokkal fészen....szerintetek találkoztak vele? Ti mit tennétek? Tudom más már rég szakitott volna a párjával ilyen helyzetben...de annyi minden nehez és jo dolgon mentunk keresztul..de ha még 1x megtenné már nem tudnám elviselni....

L/22


2016. nov. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsinyes bosszúállással és játszmázással nem mész semmire. Utána se lesz jobb.
2016. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben szakítanék a kalandor pasimmal, aztán utána tekergetném a hajam más férfiaknak.

Nem értelek. Szakítani nem akarsz, mert olyan sok jó dolog történt veletek, de közben találkozni szeretnél valakivel (a pótlékkal, mint kiderült), hátha történik valami a nagy találkozón?


Még bosszúnak is rossz, semmi értelme sincs.

2016. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha... és ha esetleg véletlenül a nagy találkán elcsattan egy csók, vagy a pasi a derekadra teszi a kezét, te meg a lábára, stb. akkor majd gondolom szólsz a pasidnak, hogy bocsika, túlteljesítettél, jön neked eggyel!


Ha a megcsaláson nem tudsz túllépni, akkor nincs keresnivalótok egymás mellett, szakíts vele. Ha meg tudsz bocsájtani, akkor meg tedd azt, de akkor ne sakkozz, hogy kivel és hogy fogsz rajta revansot venni, és ne találkozgass másokkal.


A legnagyobb poén amúgy is az lenne, ha ő jön rá, hogy mizu, és kidob téged. ;)

2016. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen megtennem
2016. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es mi lenne, ha felnott, ertelmes emberkent kezdenetek viselkedni? O nem csalna meg, te meg onbecsulest novesztenel, es nem mennel bele ilyen megalazo jatszmazasba? Na? Nagyon bonyolult lenne, gondolom...
2016. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megycsalt sztem megteszi màskor is !Sztem megtette csak nagyon ügyes !Én szakitanêk vele és megmondanàm neki hogy mennyél a csajodhoz dugni !Nem tudnék még àgyba bujni sem vele!Neharagudj de nem vagytok hàzasok nincs gyerek sztem ennyivel könbyebb dolgod van!Nincs miért harcolnod ez egy laza kapcsolat csak te komolyan gondolod ő nem ezért kúr félre !Nekem is volt az exemnel szép emlékek de nem volt kàr érte !
2016. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is megtennem. Kit erdekel mennyi mindenen mentetek keresztul ha egyszer megcsalt? En tuti vissza csalnam csak h kvittek legyunk.
2016. nov. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na? Visszacsaltad?


Amúgy a harmadik srác részéről érzem unfairnek, akit csak eszköznek használsz, hogy másnak rosszat okozhass.

Megeshet, hogy a srác nem tudja, hogy van valakid és tényleg ismer, becsül téged és komolyan gondolja... Te meg játszol vele és kihasználod.


Vagy nem tetted meg? Mi lett?

2016. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!