Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggodalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggodalomra? 23N

Figyelt kérdés

Kezembe került a párom telója. Mindig sokat nyomogatja, még ha együtt vagyunk is. Zavart és gyanúsnak gondoltam. Belenéztem. Tudom, nem ez volt a helyes döntés. Kb. hét hete kezdődhetett a dolog. Vagyis ekkor kezdett el csevegni egy lánnyal. Nagyon sokat beszélgettek, beszélgetnek, úgy mindenről. Van, hogy szinte egész nap reggeltől késő estig megy az üzenetváltás.


Olyan konkrét dolgokról nem dumáltak, de a lány pár leveléből lejött, hogy bejön neki a barátom, illetve szerintem a barátomnak sem közömbös a csaj. Mert érdekli a véleménye, megbeszélnek dolgokat, lelkiznek. Pedig nem egy nyitott, barátságos ember. Kisebb-nagyobb flörtök előfordulnak.


Mikortól lehet ez veszélyes? Vagy ez a mai világban természetes? Talizni nem tudnának, mert messze laknak egymástól.


Míg ez csak netes csevegés, ne foglalkozzak vele?


2016. nov. 14. 21:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Bocsika, KÉT hete.
2016. nov. 14. 21:27
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Van okod aggodalomra.
2016. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából Te már innen csak veszíthetsz. Tapasztalat, csak fordított szerepekkel.
2016. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt az időt amit a csajjal való csevegésre fordít, inkább Veled kéne töltenie. Sajnálom, de lesz jobb.
2016. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már érzelmileg meg is csalt. Ez nagyon nem természetes, elvileg azért vagy a partnere, mert veled mindent meg tud beszélni, lelkizni is...ehh, nem irigyellek hölgyemény.
2016. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Talizni nem tudnának, mert messze laknak egymástól."

Ha akarják a felek, akkor bármekkora távolság áthidalható, nem hinném, hogy nagy akadály lenne.


A helyedben szemmel tartanám a párodat.

2016. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen netes dolgok ideig-óráig tartanak. Nem akarok házisárkánykodni... meg féltékenységi jelenetet rendezni, mert beszélget egy emberrel, ha még nőnemű is.
2016. nov. 14. 21:34
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Én is beszélgetek lányokkal bármiről, még ha van párom akkoris, hiszen mindegyiknek vannak fiu barátai, és nem lehet megszólni hogy ha velük találkozik szóval én megtehetném hogy "randizzak" akár rendszeresen anélkül hogy bármi történne.
2016. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De van ám. Levelezz te is valakivel. És nagyon figyelj, hogy ne tudja meg, hogy nézed a telefonját, mert onnantól már nem találsz benne semmit.
2016. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van okod aggodalomra! És nem azért, mert ezzel a lánnyal beszélget, hanem azért, mert ezeket a dolgokat nem veled beszéli meg, hanem mással! Azért tudom, mert én is ezt tettem, eleinte csak beszélgetés, majd átváltott érzelemre is! És én vagyok a félrfi, aki ezt tette! Othon már régóta nem volt fa.sza a helyzet, pedig már éppen kezdtünk egyenesbe jönni, 2 gyermek, ház, hitel....stb és tavasszal találkoztam valakivel, akit azóta sem láttam, csak neten beszélgetünk, napi szintem....a lelkébe beleestem!!! Nem vagyok rá büszke, meg fiatal sem, de ze van, tehát aggodj, vagyis inkább nyiss felé, ha meg szeretnéd menteni a kaopcsolatod!
2016. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!