Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggodalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggodalomra? 23N

Figyelt kérdés

Kezembe került a párom telója. Mindig sokat nyomogatja, még ha együtt vagyunk is. Zavart és gyanúsnak gondoltam. Belenéztem. Tudom, nem ez volt a helyes döntés. Kb. hét hete kezdődhetett a dolog. Vagyis ekkor kezdett el csevegni egy lánnyal. Nagyon sokat beszélgettek, beszélgetnek, úgy mindenről. Van, hogy szinte egész nap reggeltől késő estig megy az üzenetváltás.


Olyan konkrét dolgokról nem dumáltak, de a lány pár leveléből lejött, hogy bejön neki a barátom, illetve szerintem a barátomnak sem közömbös a csaj. Mert érdekli a véleménye, megbeszélnek dolgokat, lelkiznek. Pedig nem egy nyitott, barátságos ember. Kisebb-nagyobb flörtök előfordulnak.


Mikortól lehet ez veszélyes? Vagy ez a mai világban természetes? Talizni nem tudnának, mert messze laknak egymástól.


Míg ez csak netes csevegés, ne foglalkozzak vele?


2016. nov. 14. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én pàrom is beszélget egy két csajjal de csak beszélgetnek mint jó haverok mindnek van pasija komoly kapcsolatban élnek de ha egy olyan csajjal kezdene el beszélgetni aki pl nem is ismert facen hirtelen ismerőse lett egyik naprol a màsikra és nem mond róla semmit sem titkolozik sumàkol akkor lenne okom félni mert nem mindegy hogy kivel beszélget egy gyerekkori haver nővel vsgy egy hirtelen a semmiből felbukkanó csajjal és ez a viselkedésên is làtszik hogy viseli hogy kiderül kivel beszélget !
2016. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomból kiindulva, van okod aggódni. Az én exem is ezt csinálta, hogy titokban beszélgetett egy lánnyal és a végén már olyanokat írt neki, hogy imádlak, nyuszi, édesem meg lelkizések. A lány messze lakott és mégis leutazott hozzá. Én semmiről se tudtam, mert velem ugyanolyan normálisan viselkedett. Persze lebukott és próbálta kimagyarázni, hogy ez csak egy mentális játék volt, meg csak vicceltek. Én megmondtam neki, hogy akkor most választhat, hogy én vagy a csaj. Engem választott, de már ezek után mindegy volt, kidobtam, mert nekem nagyon megalázó volt az egész helyzet. A csajnak is lett más. Az exem két szék között a padlóra esett evvel a "vicceskedésével".

Szerintem tartsd szemmel és ha romlik a helyzet, szakíts vele, mert akkor nem szeret téged eléggé, hogy "mást is tart melletted", főleg titokban.

2016. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon gáz szerintem, hogy együtt vagytok, és egy másik lánnyal írogat. Jesus.. Senkit se zavar ez? pl együtt vagytok a párotokkal otthon, munka után fáradtan , és azt a kis időt is amit egymásra kellene fordítanotok, a párotok ebben az időtartamban más lánnyal beszél? Ha ez normális manapság akkor nem tudom mi legyek :D
2016. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nincs okod az aggodalomra..


A párod másik nőt választott, de van annyira gerinctelen hogy ezt nem ugy teszi hogy veled szakit majd tiszta lappal indul neki, hanem te adod a biztonságot ha összejön lelép, ha nem jön össze marad..


Ez egy szép hozzáállás tőle, annyira szép,hogy szerintem ideje lenne megpattannod tőle, mert ha mellette maradsz probálkozni fog mindig, így kimondhatjuk ennek a kapcsolatnak vége.

2016. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs megtiltva hogy ellenkező nemű emberekkel beszélgessünk. DE az, hogy állandóan vele beszél nem normális, főleg hogy akkor is mikor veled "kéne" foglalkoznia.
2016. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
béna a barátod, ha nem tartja magánál a telefonját. Sőt ujjlenyomatosra kéne váltania.
2016. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomat nem jó, mert miközben alszol, a csajod feloldatja veled, úgy hogy észre sem veszed. Talán a sűrűen változtatott jelszó segíthet. A húzásos mintát, simán lelesi az ujjadról. Aztán balhézik utána...
2016. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!