Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy rosszul értelmeztem? Ti mire gondolnátok ha valaki ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Tegnap eléggé összevesztünk, és azt mondta, hogy a szakítással én többet veszítenék mint ő. Erre én azt válaszoltam, hogy szerintem ugyanannyit veszítenénk, de azt mondta, hogy nem. Ezt én úgy értelmeztem, hogy ezek szerint saját magát többre tartja nálam. Erre az volt a válasz, hogy ezt más értelemben mondta, de nem volt hajlandó kifejteni részletesebben.

Szerintem ezt nem lehet máshogy értelmezni, de lehet, hogy én látom rosszul. Mindenesetre eléggé rosszul esett, akárhogy is gondolta. Szerintetek mire érthette, ha nem erre?


2016. nov. 15. 06:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezt csak ő tudja, hogy mire gondolt. Elsőre én is erre gondolnék, mint te, de a világ nem ennyire fekete-fehér. Lehet pont arra gondolt, hogy ő szeret téged a világon a legjobban, tehát sose találnál olyat, aki annyira szeret mint ő. De lehet bármi más, amit neki kéne elmondani.
2016. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%
Azt is jelentheti,hogy nem szeret téged annyira,és többet veszítenél a szakítással,mert neked jobban fájna.Nekem ez jutott az eszembe.
2016. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

2-essel értek egyet.

Meg alapból milyen vita volt ez, ahol a fejedhez vág egy ilyen mondatot a szakításról..?

Tehát én csakis ebből indulok ki. Mert azért nyilván az ember összevész a párjával párszor a kapcsolat alatt, de ha ilyenkor már felszakad belőle, hogy "szakítás" és hogy "te többet veszítenél", az nem túl bíztató.

2016. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jó eséllyel nem szerelmes beléd, és/vagy van látóhatáron más, akivel bármikor össze tudna jönni.

Ezen kívül úgy gondolja valószínűleg, hogy te szerelmes vagy, de legalább is sokkal jobban vonzódsz hozzá, mint ő tehozzád.


Gratulálok, remek férfi...


33F

2016. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Erre tényleg nem gondoltam :(

Pár napja még olyanokat írt meg mondott, hogy nem jutott eszembe kételkedni. Most meg nem beszél velem.

2016. nov. 15. 12:23
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Azokkal tudok egyet érteni, akik szerint magát többre tartja. Még ha úgy is értette, hogy jobban szeret, mint te őt és nem találsz ilyet, az is azt jelenti, hogy ő jobb nálad. Egyrészt jobban szeret (soha nem szerettem ezt a méricskélést) mint te őt, másrészt innen kezdve nem találsz még valakit aki ugyanennyire szeret. Miért ne? Ő annyira különleges, hogy nincs több ilyen? Ha így értette elég nagy baj. Ha ő olyan jó általánosságban, hogy többet veszítesz, mint ő veled, az sem jó, mert akkor te milyen vagy szerinte? Nem nagyon tudok olyan értelmet belelátni, ami nem azt akarja jelenteni, hogy te jársz rosszabbul nélkülem, mert én szuper vagyok... Ha a szakításra (nem tudom ki hozta szóba) nem az a válasza, hogy nem akarok szakítani, mert szeretlek, akkor már gond van.
2016. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő hozta szóba a szakítást. Szerinte engem normális ember nem tud elviselni hosszú távon, egyébként is rossz feleség és rossz anya lennék. Akármit csináltam, semmi nem volt elég jó neki, a hibáimat mindig megtalálta, leszólta a munkámat, a családomat, az egészből az jött le, hogy semmire nem vagyok jó. Azt mondta, hogy neki tiszta a lelkiismerete, mert én tettem tönkre a kapcsolatunkat, pedig én minden megtettem érte amit tudtam. Egyik pillanatban még minden tökéletes, a következőben pedig elmond mindennek, letilt, töröl... és ezek váltakoztak folyamatosan. De az utóbbi 2 veszekedés alkalmával olyanokat mondott, amivel teljesen padlóra küldött. Ezek után inkább az élet egyéb területeire koncentrálok, hátha azokban nagyobb sikerem lesz :(
2016. nov. 16. 00:35
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintünk az összes pasi s***ci, az összes nő meg q**a.

Az ilyen kérdéseket hiába teszed fel it mert az intelligensebb emberek nem ez alapján döntenek.

Tedd fel magadnak a kérdést:

"Szeretném e hogy manipuláljanak félinformációk alapján?"

2016. nov. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 ezt hogy érted?
2016. nov. 16. 03:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki folyamatosan leszól, kritizál azzal nem lehet jó a kapcsolatod. Mi a jó része akkor? Ha ő úgy látja ahogy mondja, akkor neki mi a jó benne, az ő részéről mi értelme ilyen kapcsolatban élni?

Utolsó szerintem úgy érti, hogy a hozzászólók manipulálnak félinformációk, vagyis a te információi alapján, mivel a másik felet nem hallottuk. Ebben igaza is van, de ha te egy kapcsolatot ilyennek látsz, akkor mindegy mit mond a másik, még akár igaza is lehet, akkor sem fog működni a kapcsolat, mert ilyen érzésekkel nem lehet jól érezni magad benne. Néha előfordul,hogy két egyébként jó ember nem passzol össze, egyikkel sincs komoly baj, csak egyszerűen nem egymáshoz valók. Amikor megtalálják a párjukat, akkor meg teljesen jól fenn tudnak tartani egy kapcsolatot, holott előtte a másikkal nem ment. Nem változtak, csak megtalálták a magukhoz valót.

2016. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!