Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy rosszul értelmeztem? Ti mire gondolnátok ha valaki ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Tegnap eléggé összevesztünk, és azt mondta, hogy a szakítással én többet veszítenék mint ő. Erre én azt válaszoltam, hogy szerintem ugyanannyit veszítenénk, de azt mondta, hogy nem. Ezt én úgy értelmeztem, hogy ezek szerint saját magát többre tartja nálam. Erre az volt a válasz, hogy ezt más értelemben mondta, de nem volt hajlandó kifejteni részletesebben.

Szerintem ezt nem lehet máshogy értelmezni, de lehet, hogy én látom rosszul. Mindenesetre eléggé rosszul esett, akárhogy is gondolta. Szerintetek mire érthette, ha nem erre?


2016. nov. 15. 06:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nyilván van amiben igaza van. Sok hibám van, de senki sem hibátlan.

Itt nem a masik felet nem hallottátok, hanem az én oldalamról a dolgot. Amiket leírtam az szinte szóról szóra az amit ő mondott.

Én eddig nem így láttam ezt a kapcsolatot. Éppen ezért elég váratlanul ért amiket mondott. Ha meg ennyire rossz volt velem, akkor korábban is szólhatott volna. Még mielőtt teljesen behülyít azzal, hogy mennyire szeret és hogy csak velem tudna bármit elképzelni meg hasonló dolgokkal.

2016. nov. 16. 06:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak. Mégis mit vársz egy ilyen embertől?
2016. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdésem, hogy van-e értelme a kapcsolatnak vagy nincs. Ebben nem tudna befolyásolni senki véleménye. Csak erre az egy mondatra kértem választ, hogy lehet-e máshogy is értelmezni. Illetve jó volt egy kicsit panaszkodni, szinte az életkedvem is visszatért ettől.

Azt várnám tőle, hogy szeressük egymást éltünk végéig és boldogan éljünk, míg meg nem halunk...

2016. nov. 16. 23:48
 14/19 Beate1970 válasza:

Szerintem ne mástól kerdezd a választ ez hülyeség mindenki valami mást mond es akkor azon fogsz töprengeni. Kicsinalod saját magad.

Inkább ülj le vele és beszelgesetek, mielőtt fejjel a falnak futsz,utána nehéz lesz kétlábra állnod.

2017. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Már kiderült, hogy mire értette, miután kaptam egy üzenetet tőle amiben leírta hogy ne gondoljam magam többnek mint ami vagyok, tudjam hol helyem, és ne legyek biztos benne hogy én kellek neki, őrölje fel a napjaimat a bizonytalanság mert szerinte egy vérszívó érdekember vagyok aki az átlagember mércéjét üti. És hogy nem kérhetem hogy egy korábbi elcseszett kapcsolatom miatt rossz irányba torzult tulajdonságaimat szeresse. Ezt írta az az ember, akit mindennél jobban szerettem, és aki nélkül nem tudtam volna elképzelni a jövőt. De legalább megtudtam mennyit érek, hogy hol a helyem... sajnos ezek után még mindig szeretem, hiányzik, mert volt sok nagyon jó közös pillanatunk, és fogalmam sincs hogyan jutottunk el erre a szintre, de mindig emlékeztetem magam, hogy ne gondoljam többnek magam mint ami vagyok :(
2017. febr. 9. 13:29
 16/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg ne hallgass azokra, akik szakítást javasolnak!
2017. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, nagyot csalódtál benne ezáltal.

Szerintem fogadd el, hogy alulértékel téged. Nem egy olyan embert ismertem életem során aki azt csinálta mint amiket leírtál, hogy semmmi jót nem tudott mondani, mindent és mindenkit leszólt.

2017. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha ezek után vele maradsz, na az durva lesz.
2017. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ên csak annyit fűznék hozzà hogy a párodnak ja és férfinak nem nevezném egyén egy nulla!Sajnos vannak a világban olyan személyek tisztelet a kivételnek hogy a gyengeségeiket ezzel kompenzàljàk hogy a màsikat kiosztjàk leszoljàk okoskodnak mintha ők tökéletesek lennének nulla hibàval és végén àltalàban kiderül hogy egy kis nyomik vagànykodnak keménykednek stb!Én a helyedben dobnàm és sajnàlatra sem mêltatnàm !
2017. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!