Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelentheti azt, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy el kell engednem?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, ezidő alatt úgymond komolyabb együttléteink nemigen voltak (értsd: össz-vissz 2x feküdtünk le). Beszélgettem vele erről a minap komolyabban, mire elmondta, hogy ő inkább jobban érez vonzalmat a fiúk iránt. Nem azt jelenti, hogy nem szeret, csupán jobban el tudja képzelni a szexuális együttléteit egy fiúval, mint egy lánnyal.

Azt is többször észrevettem, hogy a szemei megakadnak egy pasin, vagy éppen azt is mondta, hogy sokszor fantáziál milyen lenne egy fiúval együtt lenni, valamint elmondta, hogy volt egy elég erotikus beszélgetése egy meleg fiúval.


Nem tudom, hogy ezt miért most mondta el nekem, miért nem a kapcsolatunk elején, tudja nagyon jól, hogy én nem nézem le és nem röhögöm ki. Gondolom meleg nem lehet, akkor nem feküdt volna le velem, ezek szerint bi, ami mem zavar, csak azt érzem és ezt ő is mondta, hogy sokkal jobban érdeklik a fiúk.


2016. nov. 17. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális kapcsolatra vágysz akkor keresned kell mást de barátnők még lehettek.
2016. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 omba ***** válasza:
Hát igen... engedd!
2016. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Attól még, hogy meleg lefeküdhetett veled. Én ismerek olyan meleg pasit, aki összejött egy lánnyal, mert meg akart felelni a társadalmi elvárásoknak. Szerette is, le is feküdt vele, de azért hiányoztak neki a férfiak, szóval szakítottak. Szerintem engedd el, mert előbb-utóbb úgyis ez lesz a vége.
2016. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Ohm, de a parod meleg. Csak meg abban a szakaszban tart, hogy o sem nagyon tudja elfogadni, es nem akarja bezarni a "lanyos" kaput, ezert azt hazudja maganak, hogy o marpedig biszexualis. Innen meg kb. par honap, es tovabb ezt a hazugsagot sem fogja toleralni, es vegre elfogadja hogy meleg. Ha biszex lenne, akkor ugyanugy erdeklodne feled is, de nem teszi, pont ez a lenyeg.
2016. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a férfiakhoz (is) vonzódik, hanem az, hogy hozzád ezek szerint nem.
2016. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat neharagudj de ha pàromról kiderülne hogy meleg még ha biszex is akkor dobnàm nekem màr ez is kiàmbràndító érzês !Jó havernak baràtnak mint embert elfogadnâm de mint pàromnak màr nem tudnâm elfogadni !Tiszteletben tartanâm a döntését és nehezen de elfogadnâm !
2016. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lefeküdhet veled, ehet még szeret is, de nagy kérdés a férfiakhoz való viszonya, az pedig a későbbiekben jelenthet problémát.
2016. nov. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!