Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellene engednem?

Figyelt kérdés
Pár hónap után terhes lettem a barátomtól. Ő már idősebb, magában lakik, én még a szüleimmel. Nyáron tervezzük az összeköltözést. Tegnap nagyon összevesztünk mert már többször mondtam, hogy csináltassa meg a fogát, mert engem nagyon zavar. Meg is igérte, mégsem csinálja. Ő pedig elkezdte fújni a magáét, hogy én nekem meg már főzni kéne nála meg takarítani, ezt már régebben is felhozta. De én nem érzem úgy, hogy már most ott kéne, hiszen nem lakok ott még és egy héten kb 2-3 órát töltök ott, mert ha napokat ott lennék az másabb lenne. Ma még nem beszéltünk és hiányzik, de nem érzem úgy, hogy nekem kéne bocsánatot kérjek, viszont lehet a gyerek miatt ezt kéne tennem.

2016. máj. 3. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Sokadik kérdésed az összeköltözéssel "zsaroló" pasidról. Komolyan: minek a gyerek?
2016. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Engem is zavarna, ha valaki, akihez elég komoly közöm van, csak szállodának nézné a lakásom. Abszolút igaza van.
2016. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátnőim is feljönnek hozzám és heti pár órát azért általában itt töltenek. Mégsem várom el hogy főzzenek rám.

Egyébként egy egy mosogatást be lehet vállalni meg vinni popcornt néha vagy üdítőt stb hogy ne érezze hogy kihasználják.

2016. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!