Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túlzott féltékenység miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott féltékenység miatt szakítottatok már?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen volt miket csinált aki féltékeny volt és ezt mivel magyarázta,meg hogy meddig bírtátok egy ilyen emberrel.
2016. nov. 13. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem voltam túlzottan féltékeny emberrel párkapcsolatban.
2016. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt szakítottam egy barátnőmmel, mert elviselhetetlenül féltékeny volt, néha annyira elvesztette az eszét, hogy előfordult nála a tettlegesség is. Szentül meg volt győződve róla hogy minden lehetőséget megragadok arra hogy megcsaljam, szerinte akkor is ezen jár az eszem, amikor a közértbe megyek le. Ellenőrizte a telefonom, nyomozott utánam, később megtudtam hogy részletes "jegyzőkönyvet" készített rólam, hogy naprakész legyen ha fejemhez kell vágni dolgokat. Ennek ellenére sosem csaltam meg... Évek múlva kiderült, hogy a következő pasijával is ugyanezt csinálja, de az valamiért elviseli...
2016. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ő mindig srácokkal lógott, és nekem el kellett ezt tűrnöm, alapvetően nem érdekel, mert ez a normális, ha az embernek vannak lány és fiú barátai is vegyesen... de ő viszont soha nem engedte, hogy a lány barátaimmal találkozzak, egy munka utáni kávéra vagy ilyesmi... ha elmosolyodtam valami fb beszélgetésen rögtön faggatni kezdett, hogy ki az mi az, nem egyszer volt, hogy észrevettem, hogy a messengeremben olvasgatja a levelezéseimet... semmi titkolni valóm nem volt soha, de azért ez elég gyerekes, meg számon kéri, hogy ennek vagy annak miért küldök ilyen meg olyan mosolygós smilyekat. Egy ilyen után leültem vele, hogy ha ennyire nem képes bennem megbízni, akkor ezt jobb lenne, ha most befejeznénk... akkor is rögtön jött, hogy biztos van már valakim, stb. elegem lett, és szakítottam vele... hadd ne kelljen már utálatosnak lennem minden nővel azért mert van barátnőm...
2016. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!