Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik voltak a jelei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik voltak a jelei, hogy kiszerettetek a párotokból? Meddig húztátok?

Figyelt kérdés
Próbáltátok helyrehozni? Végkifejlet?
2016. nov. 17. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Szép lassan kiábrándultam belőle.

Nem érdekelte, hogy velem mi van, én mit szeretnék, nekem mi lenne a jó, mindig az kellett legyen, amit ő akart, alternatíva nem létezett.


Eleinte zavart, de aztán megértettem, hogy ő nem fog változni soha, innen pedig egyenes út vezetett az elhidegüléshez.


Próbáltam vele ezeket a dolgokat megbeszélni, de végtelenül önző volt.

Kevés voltam én egyedül ehhez a dologhoz, ő nem akarta, akkor hiába erőlködtem.

2016. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyamatosan veszekedtünk, elveszítettük az összhangot, a közösen eltöltött idő sem volt már olyan, mint régen. Próbáltuk helyrehozni mindketten, de nem ment,nem voltunk egymáshoz való. Sokáig húztuk, tovább a kelleténél, de végül közösen megbeszéltük, és szakítottunk. Most mindketten sokkal boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak vagyunk, így tudjuk, hogy megérte, ez volt a helyes döntés.
2016. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!