Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azt mondja a párom, azért nem akar babát mert sokat veszekszem! Röhej! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én már többször irtam ide, nagyon nehéz megtenni a lépést és elhatározni magam 10 év után!

Mi van akkor ha én gondolom rosszul?Mi van akkor ha nem boldogulok?Vagy megint lyukat beszél a hasamba!Gyenge vagyok!Midig ezt kérdezem magamtol:Ő nem akar most gyereket,megy az idő,de ha elhagyom akkor is megy az idő amig az ember talál valakit!Nem?


2008. okt. 5. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tényleg hiába írod fel százszor ezt a kérdést, szinte valamennyien ugyanazt írtuk: hogy szedd össze magad, és hagyd ott azt a pasit, mert megalázó, ahogy viselkedik veled!! Legyen már tartásod, önbecsülésed!! Ez akaraterő kérdése. De én azt gondolom, hogy te sosem fogsz kilábalni ebből a kapcsolatból, főleg ha bebeszéled magadnak, hogy gyenge vagy!! Miért futsz olyan pasas után, akinek nem kellesz???
2008. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik egyszerűen nem vágynak apaságra,anyaságra! Ezt el kell fogadni..nem mindenki egyforma...hát ha ő sosem szeretne és te szereted maradj vele,a gyerekdolog meg....ha neked ez a legfontosabb hallgass a szívedre,mond el neki,hogy értse meg!Neked kell tőle egy kisbaba....ha nem meg hát ez van! Én nő vagyok de én sem szeretnék úgyhogy értem a helyzetet!!!
2008. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, hagy a francba a pasit, találsz te sokkal jobba is.
2008. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb pár évig keresgélni, mint egy örök életet leélni úgy, hogy nem szereted a másikat, vagy nem passzoltok össze, és erre te is ráébredtél már...ennél még az egyedül lét is jobb, de ha összeszeded magad, nem hiszem hogy egyedül kell megöregedned. De nem a mostani pasid mellett.
2008. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem látom azt, h azt írtad, h nem szereted. Nekem is ezt mondta a Párom! Es elgondolkodtam és igaza volt! Mondtam neki, h segítsen. És segített. Megváltoztam, megváltoztunk. Azóta szülők vagyunk.
2009. jan. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!