Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklődik irántam a párom?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklődik irántam a párom?!

Figyelt kérdés

Olyan mintha csak a hétvégi barátnője lennék,hétköznaponta alig ad valami életjelet magáról. Látom hogy másokkal sokat írogat,bezzeg én el vagyok felejtve... :( Ráadásul egy másik nővel,ami egyáltalán nem nyugtat meg.

Mikor együtt vagyunk akkor jó minden,viszont máskor elbizonytalanodom. A kommunikáció sem a legjobb közöttük,tulajdonképpen sohasem kérdezi,hogy mi van velem,az érzéseiről meg pláne nem szeret szót ejteni... :(


2016. nov. 17. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is így tesz a párom. De úgy gondolom csak egy hétvégi szexre kellek neki...
2016. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te próbáltál már beszélni vele erről? Tudja, hogy így érzel?

Ha számodra ez a kapcsolat nem kielégítő ebben a formában, akkor üljetek le minél hamarabb. Ha elzárkózik a változás elől, akkor pedig gondold át, megéri-e egy olyan emberre vesztegetned az időd, aki konkrétan szarik rád (már bocs).. Ennél azért többre becsülném magam a helyedben.

2016. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez minden csak nem párkapcsolat,keress normális ffit.
2016. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat én biztos hogy szakitanêk vele !A baj ott kezdődik ha erőlteted hogy többet talizzatokakkor annàl jobban ellenàll majd az ilyen pasi!Én megmondanàm neki hogy most nem érek rà ha teperni kezd vagy ragaszkodàs jelét mutatja akkor megnyugodhatsz !
2016. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!