Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy tűnik, h oda van értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik, h oda van értem, de akkor miért nem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, szokott kérdezősködni rólam, de csomószor van h mondom neki h valami nagyobb esemény jön az életemben és nemis kérdezi h milyen volt és hasonlók. És engem ez nagyon idegesít, mert bár amúgy úgy tűnik mintha totál oda lenne értem, ebből mégis az szűrődik le, h nemis érdeklem annyira... Pl elkezdődött a fősuli nekem, (új suli,új szaktársak,új környezet) és meg sem kérdezte h milyen a suli...semmit. Pedig jól beharangoztam neki, h "jajj,most lesz az első napom...".

20/L


2014. szept. 6. 09:57
 1/7 Rékcsi ***** válasza:
Miből tűnik úgy, h oda van érted?
2014. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi nincs oda érted.
2014. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, látszik rajta h szerelmes, nagyon.
2014. szept. 6. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de te nem vagy teljesen normális, eleve a kérdés a leírás alapján... :D 1 hónapja vagytok együtt de nem tudod, h oda-e van érted? Ez már mi? Ilyet nem hallottam, h valakik úgy lennének együtt, h még csak nem is tudja, h a másik mit érez iránta. Pedig én is 20 éves vagyok, de ilyenről nem hallottam :D Vagy az is lehet, h csak te hiszed azt, h együtt vagytok, a srác meg csak éli az életét, mit sem sejtve.

A másik dolog kedves kérdező: Nem is érdeklődik irántad, azt se tudod, h oda-e van érted, akkor h tudsz olyan megnyilvánulással jönni, h nagyon szerelmes? Szerintem gondold át még 1x a sztorit,mert mondom: Szerintem csak te hiszed azt, h ti együtt vagytok...

2014. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3., gondolkodj mielőtt le akarsz oltani. Oda van értem. Nem tudom, neked honnan jött, hogy nem tudom ezt.

A másik, h ő akarja jobban ezt a kapcsolatot, én eleinte nem is akartam, de megküzdött értem, és most is lesi minden kívánságom kb. Az oké, h bárki mondhatja h mit érez irántam (mert mondja is), de a tettek azok, amik magukért beszélnek! Meg azért érzem is, látom is a szemében, hogy mit érez irántam. Egyedül azt nem értem, miért nem érdekli h milyen volt az első napom a fősuliban és hasonlók...

2014. szept. 6. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sorry, csak nem értem, h miért tetted fel úgy a kérdést ahogy és sajnálom, ha oltásnak vetted, de én őszinteségnek nevezem ezt... :) Ám lehet emberfüggő, de az az én barátom mindig megkérdezi , h mi újság, még a legapróbb dolgokban is... Szerintem beszéld meg vele, mondd el neki h azt veszed észre, h nem érdekli őt, h mi történik veled és te ezt nem tudod mire vélni :) Minden a kommunikáción múlik és időt is megspórolsz ezzel, mert előbb megtudod h mi zajlik benne, minthogy itt találgatunk :) Lehet olyan az oka, amire mi abszolút nem is gondolunk!
2014. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, pont ilyen az én párom is, lassan egy éve vagyunk együtt, eleinte távkapcs volt. Soha nem kérdez!! Hogy sikerült egy vizsgám, hogy telt a napom, csak akkor kérdez ha nagyon unatkozik és nagyon vágyik egy beszélgetésre. Erre ő mindig azt mondta, hogy dehát ő alapból mindenre kíváncsi ami velem történik és meghallgat ha mesélni szeretnék, és csak mondjam nyugodtan! Hát kösz. DE: közben szeret, mert minden nap elmondja hogy szeret, mindig keres, minden nap bizonyítja hogy velem fűzi össze az életét. Én se tudom hogy reagáljam le a sérelmeket, amikor alapvetően csak hálás lehetek.
2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!