Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párotok is ilyen mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok is ilyen mikor elhívjátok vásárolni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy a párom utál velem vásárolni, állandóan egy nyűgös kisfiúvá változik, állandóan sietne, és siettet engem, ma például szinte én segítettem neki egy ismerősének ruhát venni, kb 5 percig élvezte a dolgot, boldogan nézelődött, aztán letelt ez az idő, és már mehetnéke volt, aztán én megkértem, hogy GYORSAN ugorjunk már be a drogériába, mert egy olyan dolgot akartam venni, amit már előre kinéztem, nagyon gyorsan odamentünk, szinte átrohantam a boltot, és maximum tényleg maximum 5 percet ha tétováztam a kozmetikumoknál, és egyszerűen kivolt akadva, lehetett látni rajta, hogy majd felrobban...már egy hónapja nem voltunk közösen vásárolni, de lehet több is...ráadásul volt, hogy sokszor elhívtam magammal szoláriumba, és már ezért is balhézott, hogy ő nem akar jönni...és a mai nap folyamán is én már úgy éreztem kb mintha szégyellne, ha bemegyünk egy nagyobb bevásárlóközpontba (és nem a tescot, lidlt meg ilyenekre gondolok, hanem valami ruhás, kozmetikumos helyre). Ő persze azt mondja, hogy egyáltalán nem szégyell...mindössze amúgy annyi a kérdésem, hogy mással is ilyen a párja? De szinte mindig? Mert mikor egyedül megyek ilyen helyekre, állandóan azt látom, hogy nagy meghittségbe a párok nevetgélnek, viszik a kis szatyrukat benne a sok szép ruhával, és nagy boldogság....nekem meg ez az állandó siettetés...

20/L


2016. nov. 17. 22:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek öröm.

az exem pl segített ruhát választani, apukám meg mindig mondja hogy menjünk már menjünk már. pedig mindketten pasiból vannak. ez ilyen :D

2016. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom sem ilyen, mi is inkabb a nevetgelos nezelodos parok koze tartozunk.

Kiveve, ha etelt veszunk mert en pl utalok elelmiszereket bevasarolni, tehat ha kajat megyunk venni akkor inkabb en nyuglodom vegig, mig o valogatja, miket vegyunk otthonra. Csak akkor nem ha csak par dologert szaladunk be, de amikor hozza a nagy tolos kocsit es akkor nagybevasarlas, akkor belul vegig haldoklom... :| :D

Mondjuk szolizni nem ertem, minek akartad magaddal vinni.

2016. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 pörölycápa ***** válasza:
100%

Nekem eszem ágába nem lenne a páromat elhívni ruha / kozmetikum vagy ilyesmi vásárlására. Tudom hogy neki az unalmas, 1000 jobb dolga lenne mint egy bevásárlóközpontban császkálni. Az ilyesmiket a legszívesebben egyedül intézem, mert akkor nyugodtan tudok nézelődni, és nincs az az érzésem, hogy bárki sürgetne. Pedig ha nagy ritkán mégis elmegyünk (főként akkor ha ő is akar magának valamit venni) egyáltalán nem sürget, de tudom hogy egy cseppet sem élvezi a rám várakozást, miután ő 5 perc alatt kiválasztotta a számára tökéletes ruhát.


Nem hiszem hogy szégyellne, egyszerűen nem szeret plázákban nézelődni a párod, és sajnálja erre az idejét, mehetnéke van. Szoláriumba meg aztán végképp minek kísérjen el? Ott csak ülne és várna rád...

2016. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Férfi vagyok, de pont ilyen. Talán a kapcsolatunk elején még bírtam ezeket a bevásárlásokat, de már külön járunk, mert csak a balhé van. Az ő 1 órás vásárlását én 5 perc alatt letudom. Ruhásboltba meg nem is tudom mikor voltunk utoljára együtt, de nem hiányzik az ilyen program. Csak kullogjak utánna a bevásárlókocsival???
2016. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

Jézusom, én lány létemre felkötném magam az ilyen shoppingolós-szolis programoktól.

5 percet ácsorogni a kozmetikumoknál meg nem rohanás, persze hogy ki volt akadva, ha megígérted, hogy csak gyorsan felkapod amit előre kinéztél, aztán mentek.

Mi a bánatért rángatod el magaddal, ha tudod jól, hogy utálja? Nem értelek....

2016. nov. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

#5


Biztos azok közé tartozik akik TUDJÁK hogy a férfi utálja, de pont ezért jöjjön csak és vágjon jó pofát, mert csak. Ha nem akkor önző, ha túlságosan jó pofát vág akkor meg papucs.


Eh... Még jó, hogy ez kivédhető.

2016. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

Férfi vagyok, és igen, én is ilyen vagyok, alapjáraton gyűlölök vásárolni, ezért csak akkor megyek, ha nagyon muszáj, és akkor is igyekszem a lehető leggyorsabban letudni.

Nekem a vásárlás az nem egy értelmes program, hanem egy szükséges rossz, ezért nem tudom közben jókedvűen nevetgélve vinni a kis szatyromat.

És sajnos ezt sok nő képtelen megérteni, kierőszakolják mindenáron, hogy menjek el velük vásárolni, aztán még én vagyok a f-sz, amiért idegbeteg leszek, hiába mondtam meg előre, hogy az leszek.

Ezért aztán egy ideje már nem is vagyok hajlandó nővel elmenni vásárolni, akárhogy könyörög.

Ha a csajomnak kell valami, menjen és vegye meg maga, legfeljebb ha segíteni kell elhozni, akkor csörögjön rám ha végzett és érte megyek.

Ha meg nekem kell valami, akkor meg nem viszem magammal, hanem elintézem egyedül.

2016. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek órák hosszat kóvályogni a bevásárlóközpontokban. Előre megírom a listámat azokból a termékekből, amiket meg akarok vásárolni, percek alatt összekapkodom, esetleg megállok néhány másodpercre egy-egy polcnál, aztán pucolok tovább. Herótom van az órákon át tartó vásárolgatástól, a világból ki lehetne kergetni vele.
2016. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nálunk pont, hogy párom problémásabb vásárlás szempontjából. Mindig megkér, hogy menjek el vele, segítsek neki, de nagyon nehezen lehet vele haladni, annyit válogat. Ő a férfi. Engem mondjuk nem idegesít, nem toporzékolok, de lelkileg felkészülök előre.

Bár én sose vittem el magammal, mikor vásárolni mentem, talán 1-2 alkalommal, akkor is hobbiboltba, mert útba esett, és negyed óra alatt végeztünk. De ruhát venni...még magamtól is nehezen megyek el, mert utálom az embereket, inkább hasonszőrű barátnőkkel megyek, és viccelődünk közben. De akkor is 3 óra a limit, utána már képesek lennénk egymásnak ugrani :D Aztán persze jót nevetünk ezen.


Szerintem ne haragudj emiatt párodra. Inkább menj egyedül, barátnőkkel, haverokkal. Ő nem szereti, nem kell erőltetni. Nem hiszem, hogy ez olyan dolog lenne, aminek erősen befolyásolnia kéne egy kapcsolatot.

2016. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

az én párom aggódik értem, nehogy halálra unjam magam mellette, mert tudja, ő sokkal többet foglalkozik nézelődéssel


24f

2016. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!