Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám úgy elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám úgy elmondani neki hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés
a barátommal fél éve vagyunk együtt. még nem történt közöttünk semmi komolyabb. én nem rég el is mondtam neki hogy nem vagyok felkészülve rá. ő ezt tökéletesen megértette. de azóta próbálkozott és mondtam hogy ne végül megsértődött. nem értem hogy ha érthetően komolyan megbeszéltük akkor miért volt ez? ráadásul az utóbbi időben kicsit sok negatívum ért és mintha nem is érdekelné hogy mi van velem max rákérdez mivan aztán elkezd vmiről beszélni. mit tehetek ilyen esetben? hogy értessem meg vele hogy ez nekem nem esik jól? előre is köszönöm
2008. okt. 5. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem is tudom, hát lehet hülyén fog hangzani de..

Mi lenne ha elmondanád neki?


Ha fél év alatt nem sikerült megbíznod benne és úgy érzed, hogy nem figyel rád, nem érzed jól magad akkor talán szakítanotok kéne.

2008. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát a pasiknél gyakori ez, hogy először még kedvesek megértőek, hogy igen, persze várok rád amíg felnem készülsz, aztán persze megpróbélják még, hátha már felkészültél csak elfelejtettél szólni, merthát pasiból vannak, a szex az majdnemhogy mindenekfelett van (tisztelet a kivételnek) aztán persze megsértődnek ha 1 hét múlva sem állsz még készen, ilyenkor arra is gondolnak h lehet nemis kívánod őt, meg eszükbe jut h mivan hamég félévig kell így szexmentesen élni, abba meg egyenesen belehalnának, ez idegesíti őket, és szép lassan eltávolodtok.

mindenképp beszélj a pasiddal, mond el neki amit érzel, amit gondolsz, tedd hozzá h te szeretnél majd vele szexelni csak még nemvagy rá kész, és legyen türelmes, addig pedig, nemtom h miket csináltok, de vmiféle kielégülést gondolom bizotsítasz neki.

ha pedig télleg nemképes ezt megérteni és csak a szexen jár az esze....hát az nemegy jó "biznisz" hidd el...

2008. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) hát igen tudom hogy megkéne vele beszélnem de próbáltam is csak tényleg 1 hét telt el azóta és mintha eszébe se jutott volna hogy mit mondtam. igen másféleképp biztosítom neki. csak egyszerűen magára az aktusra nem vagyok képes. nagyon félek tőle és így nem szeretném. és tényleg felvolt háborodva és kérdezgette hogy miért nem kívánom holott én már mindent elmondtam neki. és már nagyon bűntudatom van hogy rossz kedvet okozok neki de én nem vagyok rá képes. :S
2008. okt. 6. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

emiatt nemkéne h bűntudatod legyen. inkább neki kéne h bűntadata legyen, h itt siettet, pedig te ennyire nemakarod és ő nemérti ezt meg. normál esetben megkéne h értse, de sajnos télleg kevés az ilyen. ha eccer beindulnak, nincsmegállás.

olyat sztem még véletlenül se csinálj h beadod a derekad, hidd el neméri meg. akkor tedd meg mikor úgyérzed h készenállsz rá, és meglátod h jó élményben lesz részed. nelégy teis olyan akik már elis felejtették, vagy nemakarnak emlékezni az elsőre, mer olyannyira rossz volt. az elsőnek jónak, és szépnek kell lennie, csak már a nők erre se nagyon fektetnek túlnagy hangsúlyt. múltkor voltitt egy 13 éves kiscsaj, aztírta h nagyon szeretné elveszíteni a szüzességét, de nemmeri, mit tegyen???

örülj neki h te nemvagy ilyen, és neis legyél.

2008. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél :)
2008. okt. 7. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!