Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elmondani a szüleimnek, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fogjak bele. Tudom, hogy elleneznék és minden erejükkel azon lennének, hogy "kineveljék" ezt belőlem. De egyszerűen nem tehetek róla, hogy a fiúkhoz nem vonzódom. :S 16/l
2010. márc. 8. 18:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%
ígyisúgyis furán néznek majd, ezért nyúlj alá anyudnak szerintem!!
2010. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Fiatalság, bolondság! Várj még 3-4 évet, lehet hogy most csak a hormonok miatt érzed így. Ha akkor is ezt fogod érezni, akkor mond el, de szerintem addig felesleges ezzel idegesíteni őket.
2010. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Legutóbb négy hónapig voltam együtt egy lánnyal akkor rájöttek eltiltottak egymástól de felfogták annak, hogy csak kipróbáltuk. Voltam már fiúval kipróbálni, de nem vonzódom hozzájuk még egyikbe se voltam szerelmes úgy mint lányba. Nem tudok ez ellen már mit tenni :S
2010. márc. 8. 18:19
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
ja, szerintem is várj még egy kicsit... utána talán észhez térsz :)
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
61%
lehet, hogy csak kisfiúkkal volt dolgod és azért!!:) amit átéltél eddig az csak maszatolás lehetett, nem pedig szeretkezés/szex...kicsit még alukálj és ha 18leszel már rájössz egy két dologra!!:) 21/F
2010. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
hat ez eleg gaz szerintem proballd ki egy idösebb manusszal lehet megfog majd es rajösz hogy jobb...hogy jöttek ra a szüleid a csajszival?
2010. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam már idősebb pasival. 50évessel próbáljam mostmár ki? :S
2010. márc. 8. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ásd el magad...
2010. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt nemmondtam hogy egy annyira idosebb emberrel probald ki hanm ilyen 30 35 evessel aki pont a toppon van nem akit mar ugy kell felallitani
2010. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
szerintem kerj egy forgotaras 32es colt-ot es hasznald magadon.nem kell probalni,elsore menni fog! 19L
2010. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!