Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitseg mert ebbe beleorulok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg mert ebbe beleorulok!?

Figyelt kérdés
en es a parom 2 eve elunk egyutt van egy kozos gyerekunk! a problemam az hogy miota szultem a parom teljesen elhidegult tolem! nem akar kozeledni se-ha egyuttletre kerul a sor mindig azt varja hogy en legyek a kezdemenyezo! MINDIG!mind a 2en megcsinaltuk egymasnak oralisan es elvarja hogy en mindig csinaljam! ebbe ami zavar az az hogy tudom hogy a volt felesegivel ez ment...neki csinalta,nem talalt ki mindig valami kifogast..csak velem teszi ezt! a kozos gyermekunkel is ugy banik neha mintha nem is az ove lenne..ha kicsit siros ( 6 honapos ) mar minden rossznak elhordja,nem egyszer kellett megallitsam abba hogy ne hogy hozza usson a gyermekhez....neki az elozo hazassagabol van ketto,nagyok es ok akik tenyleg a nagy szajuke megerdemelnek az apai pofont nekik semmit nem csinal..mindig csk jot mond roluk..(pl nezd meg mijen szep,hat nem szepek..stb ) a kozos gyermekunkrol meg ijesmiket nem mond ami igenis zavar! sokat gondolkodtam mar hogy ott akarom haygni..de fenyeget hogy elveszi tolem a gyermekunket! nem birom mar igy tovabb

2016. nov. 18. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Használd már a fejedet egy kicsit!!


Addig nem bírja elviselni a gyereket, amíg nyűgös, mit a fenét csinálna vele, ha neki kéne ellátnia?!

Ez csak üres fenyegetőzés, hogy elveszi tőled a gyereket, nem adják azt olyan könnyen. A bíróság sem fogja neki ítélni, úgyhogy azt mond, amit akar.


Egyébként meg hagyd ott, ez a pasi semmit nem ér, sem társként, sem apaként nem ér egy fityinget sem!

2016. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs munkahejem igy konnyen itelhetik neki a gyermeket
2016. nov. 18. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly, hogy meg akarta ütni a hat hónapos csecsemőt? Ha az én párom akarná megütni a gyerekemet, akkor biztos nem a szex, meg az orál lenne a legnagyobb problémája, hanem a gipsz a kezén.
2016. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#1-esnél a pont. Én sem vagyok mintaapa és mintaférj, de azért az ilyet... Na.. Vajon miért váltak el az exével? .. Lépj amíg nem késő
2016. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen komoly-ezert addig nem merem ra hagyni a gyermeket mig wc-zek! de ez nem mindennapos! csak akkor viselkedik igy mikor sir a baba
2016. nov. 18. 15:42
 6/15 A kérdező kommentje:

az elsovel azert ment kulon mert nem volt jo az agyban..alitolag

de ez normalis hogy az elso ket gyermeket jobban szereti?

2016. nov. 18. 15:44
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Csináld more, ha kéri
2016. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Figyelj, ez a pasi egyáltalán nem normális, normális viselkedést ne várj tőle!


Egy dolog, hogy neked mit mondd, hogy miért mentek szét, és mi volt a valódi indok. Ha egyszer őszintén elbeszélgetnél a volt feleségével, szerintem hallanál pár hajmeresztő történetet!


Ha törődő, rutinos apuka lenne, akkor fél kézzel pelenkázik, ringatja a gyereket, még ő ad neked tippeket, mit tegyél, ha sír. (Ismerek ilyen elvált apukát!)

Ennek a díszfa.sznak halvány sejtelme sincs, mit kell csinálni egy babával, gondolom a másik két gyerekkel se foglalkozott egy percet se, azon kívül, hogy ordított.


Idegesíti, ha sír?! Miért, írjon neki SMS-t?! Egy fél éves baba nem tud másképp kommunikálni! A harmadik gyereknél ez már nem lehetne meglepetés.


Azt te honnan tudod, hogy a volt feleségének mit csinált az ágyban?! A nő mesélte? Vagy a pasid?


És persze kibújt a szög a zsákból, hogy neked most nincs munkahelyed (miért is lenne?) szóval elveheti tőled a gyereket. Az hagyján, de el se tudod tartani a gyerekedet, nem tudsz ettől a gyökértől elköltözni, és teljes mértékben függsz tőle.

Sebaj, ha már ennyire nem kíván téged, jön majd a harmadik nő, akinek a kedvéért kivág téged gyerekestől az utcára, te meg nézhetsz.

2016. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Teljesen igazat adok neked! es igen hogy koztuk mi volt az agyba azt a parom meselte!

nagyon kiszeretnem adni maggambol hogy mi bant mert voltakepp ezt senki nem erti meg! :(

2016. nov. 18. 16:00
 10/15 A kérdező kommentje:
semmi erzelmet nem mutat se felem se a gyermekfele! elhagynam nagyon szivesen csak nagyon felek hogy elveszi a fiam ...ennyi az egesz
2016. nov. 18. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!