Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak két nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak két nő is szimpatikus, működhet egyszerre két nővel párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes ezért eddig szinte barátnőm sem volt. De most érdekes módon két átlagos nő is akar tőlem valamit.

Jó lenne mind kettővel lenni.

Nem tudom működhet egyszerre kettő.

Az egyik távkapcsolat lenne 200 km így talán könnyebb nem? Meg lehet oldani ezt?


2016. nov. 19. 11:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Gerinctelenséged miatt, egyiket sem erdemled meg!

Miért nem randizol Velük? És amelyik jobban megfog, azzal leszel? Odaadással?

2016. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tifáni.Lolita válasza:
61%
Undoritó egy dolog 2 nőt hülyiteni!! Kaptam már sajnos ebből ! Ès hidel îgy vagy úgy kiderül! Ne okoz másnak fájdalmat mert az èletől vissza kapod
2016. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Kis odafigyeléssel simán megoldható. A távkapcsi úgy is elég törékeny. Pár jó éjszakát vele is eltöltesz és előbb-utóbb vége lesz.
2016. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:
6%

Hasonlo cipőben járok mint te.

Csak nekem 3 no van a kalapban. :D

S igenis jo erzes mikor, végre en is tudok válogatni nem csak a nők!

En ezt ugy oldottam meg, hogy elmondtam teljesen őszintén. Nem rég léptem ki egy komoly kapcsolatból. ( Ami többe-kevésbbé igaz is). Es nem szeretnek elkotelezodni, de nem is szeretnem ha ez a barátságunk rovására menne. Viszont férfibol vagyok, es nagyon vonzódok, hozzad. Majd próbálok uralkodni magam.

Aztán amikor ott a helyzet akkor meg mozduljon ra. Nem szoktak az ilyen kapcsolatok sokáig tartani, mert vagy te akarsz majd többet, vagy o es akkor inkabb keres valaki mást. De addig is jol elvagytok.

Azert egy dologban legyél tisztességes, vagy tényleg legyetek "barátok extraval" vagy hagyd a francba, ne hitegesd, ne legyenek kétségek, az gerinctelen dolog.

2016. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg lehet oldani.
2016. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Bezzeg ha a kérdező nő lenne....egyből mindenki le mocskos qrvázná. Idióták!
2016. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj velünk emberekkel, hogy azt hisszük, a titkaink sose derülnek ki. Még nagyobb baj, hogy azt hisszük, hogy a tetteinknek nincs következménye. Ha lebuksz, jó eséllyel mindkét csaj szakít veled, de azért abba is gondolj bele, hogy utána állati gyorsan elterjed majd rólad, hogy hűtlen, hazug és megbízhatatlan vagy, és onnantól még annyi nőd se lesz, mint eddig. Bár az is igaz, hogy a természetes számok halmazán a nullánál már nincs kisebb.
2016. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!