Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megoldás szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás szerintetek erre?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1és fél éve van egy párkapcsolatom, 30-on felül vagyok lassan 40-hez közel.Az elején minden jól indult,szimpatikusak voltunk egymásnak,jól elbeszélgettünk,olyan volt mintha már régebb óta ismertük volna egymást.A barátom és köztem 1év 11hónap van ő idősebb.Én a kapcsolat elején,mivel nálam az őszinteség fontos,elmondtam neki h van egy enyhébb pszichés jelegű problémám ami elég komoly de furcsa volt h ő nem igazán kérdezősködött róla.Megbeszéltük h talizgatunk és majd meglátjuk kialakul,csak akkor én még nem tudtam h neki az előző kapcsolatából van egy gyermeke.2 hónap után viszont bejelentette,hogy gyermeke van és bennem valami nagyon megváltozott nem tudom,hogy mi.Hozzáteszem abban a 2hónapban már kialakult egy kötődés felé bennem és már le is feküdtünk egymással.Nem tudom,hogy mi a megoldás mert mivel gyógyszert szedek már hosszú ideje így nem vállalhatok gyermeket viszont neki ott az övé amit nem tudom h hogyan vennék lelkileg.Őt azért okolom mert nem mondta el időben ezt nekem,magamat meg azért h túl őszinte voltam az elején hozzá.Mi ebből a kiút mit kéne tennem?Még mindig nem találkoztam a gyermekével sem.Félek attól is,hogy nekem nem lehet gyermekem már a betegségem miatt és nem tudom,hogy viselném azt,hogy neki már van? egy.

2016. nov. 18. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nős a pasi, csak nem tudsz róla...
2016. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nős azt tudom.
2016. nov. 18. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez az a pont, ahol orvoshoz kell majd fordulni. Egyrészt a betegséged tényleg nem tartozik senkire, így ez az egyik ok, hogy itt nem lehet erre mit mondani, másrészt minden beteg más egy kicsit. Én így ránézésre azt látom, hogy téged komolyan feszélyez az állapotod és nem érzed miatta egyenrangúnak magad. A pasitól viszont értelmes taktika, hogy amíg nem látta mire mentek egymással nem beszélt a gyerekről, mert az erősen rontotta volna az esélyeit. Ezt így kell felfognod. Most hogy elmondta meg ne gondold, hogy át akart vágni. Pont azt akarta, amit elért, hogy ragaszkodj hozzá valamennyire és szerintem ezt jól tette. Hogy így összekerültetek itt az ideje, hoyg a te problémádra is megoldást találjatok. Irány a doki! szerintem
2016. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz jól tettem,hogy az elején elmondtam a betegségemet?Vagy még várnom kellett volna nekem is?
2016. nov. 18. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted hogy elmondtad. Ezzel nincs semmi probléma...
2016. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint csak a nőknek kell őszintének lenni a

pasikra ez nem vonatkozik.Szerintem ez egy hazugságra

épülő kapcsolat.

2016. nov. 19. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hazudott... kérdezted tőle, hogy van-e gyereke?
2016. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen kérdeztem és a lakásán még a gyerekülés is ott volt

a szekrényében amire azt mondta hogy autó ülés. Szóval

akkor?

2016. nov. 19. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!