Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az megbocsátható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megbocsátható, ha a párom azt hazudta azért nem keresett mert meghalt az anyja, temetés, stb. Majd több hónap után bevallotta tegnap, hogy hazudott. Milyen ember az, aki erre képes? Szeretem Őt, de most egy világ omlott össze bennem.

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 19:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon közel érezhet magához, ha nem hívott el az anyja temetésére. :-(
2016. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mondtam is neki,hogy én miért nem lehettem ott.De annyira kerek volt a történet. Félelmetes mire képesek emberek azzal,akit állítólag szeretnek...
2016. nov. 20. 20:53
 13/27 A kérdező kommentje:
Be kell látnom,hogy ennek a kapcsolatnak vége! :(
2016. nov. 20. 20:58
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ha valaki ilyent képes hazudni, akkor ez a legjobb döntés.
2016. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed ! Úgy sem hinnéd el ezek után egy szavát sem.
2016. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy viccelsz!!! Ez nagyon beteg.....Amúgy is utálom, ha valaki hazudozik, és ő ráadásul olyat hazudott ami nyilvánvalóan kiderül előbb utóbb... és ráadásul ilyen morbid dolgot???? Ez a pasi beteg állat...... nem normális
2016. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a sztori most durva volt :O Szerintem sem megbocsájtható.. Ez pont egy olyan dolog ami nagyon könnyen ki tud derülni, ha már annyira hazudni akart igazán kitalálhatott volna valami kevésbé morbid dolgot..

Viszont aki tényleg képes a saját anyja halálát hazudni az szinte bármire képes :/

Nagyon sajnálom ezt a történetet

2016. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát még én hogy sajnálom ... Nagyon szerettem őt,de lelketlen ,aki ezt képes végig hazudni. Ennél én jobbat érdemlek! Egyébként nem pasi az illető,hanem nő.
2016. nov. 20. 22:14
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretem Őt," Ha te egy ilyen link trogert szeretsz akkor meg mit kérdezel? Neked ez a jo pasi. Pont.
2016. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az apám állított ilyet, mármint hogy halott az anyja - ott elvált szülőkről volt szó, tehát még csak ki sem derült. Évekkel később jelent meg egyszer nálunk az anyja, akkor derült ki, hogy nagy kamu van a dologban...

Remélem, sejted, hogy a szüleim elváltak :D, bár nem emiatt, sok-sok másban is nagy mesélő volt az apám. Megcsalta anyámat, többek között, ami csak a húgom születésekor derült ki, akkor is azért, mert a másik nő közölte, hogy ezek után nem sunyíthat tovább, és ő borított asztalt... maradjunk annyiban, hogy azóta sincs idilli és tökéletes párkapcsolata, mindegyiket hasonló módon rontotta el, kisebb és főleg nagyobb hazugságokkal - nem csak megcsalásban, az élet minden területén kamus a mai napig.


Függetlenül attól, hogy esetetekben fordítottak a szerepek, és nőről van szó - hidd el, az ilyen ember sosem változik meg.

2016. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!