Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyz987456 kérdése:

Ti mit gondolnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom.

A nővérem aki külföldön van SMS-ben felköszöntött hajnalban, anyóson, és anyám is ( vele pár hete összevesztem, de mégis el akart ma spontán vinni kajálni valahová ).

A barátnőm ( Februárban lesz 13 éve, hogy együtt vagyunk ), egy boldog szülinapot csak úgy odavetett, miután megkérdeztem, hogy esetleg valami hasonlót nem akarna-e mondani.

Illetve mivel ő 14-22-ig dolgozik, gondoltam itthon koccintunk az egészségemre, de inkább a munkatársaival menne el egy sörre, ha megint olyan lesz a hangulatuk mint tegnap ( valamin bent a melóhelyen kiakadtak, de nagyon csúnyán ).

Ti mit gondoltok erről?



2016. nov. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jigos a kiakadásod, lehet, hogy el kéne gondolkoznod, mennyire is vagy fontos a párodnak ebben a kapcsolatban, viszont:

Azt javaslom, egy kicsit nyugtasd le magad, gondold át, milyen érzések vannak benned és higgadtan magyarázd el a párodnak (nem smsben, hanem személyesen). Ha összejön és megérti, hogy hibázott, akkor sikeres volt a dolog, ha nem, akkor is azt fogod érezni, hogy te mindent megtettél, felnőttként kommunikáltál.

A lényeg, hogy ne kezdj el ész nélkül dühöngeni neki, a higgadt kommunikáció mindig több eredménnyel jár.

2016. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, h meglepi bulit csinál. xD
2016. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2. Ha csak így lenne!

De tegnap mutatta a messegngeren, hogy mit beszélt a kollégájával, és az így szólt " holnap is bedobhatnánk egy sört!"

Én erre megkérdeztem, hogy el akar-e menni, nem céloztam arra, hogy szülinapomon örülnék ha velem lenne, és erre csak annyit mondott, hogy majd meglátja, milyen hangulatban lesz!

2016. nov. 22. 11:03
 4/5 Nem mondod :D ***** válasza:
Ez egy idióta, önző 3,14csa, aki totál leszar téged...már meg se haragudj, de ha velem tenné ezt, akkor részemről máskor is menjen a munkatársaival és engem felejtsen el. Ez totál nem normális dolog...pláne 13 év után.
2016. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit válaszolok, hogy: Boldog Születésnapot! :D
2016. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!