Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés
Udv! Az a helyzet, hogy a baratnom (38) elvallalt beugroskent egy kis kocsmaban egy allast a hetvegeken. Tudom, hogy nem utasitja el az italozast, nem is haragszom erte. Ez a kocsma abban a varosban van, ahol En elek, a baratnom masik varosban lakik, mikor hetvegen dolgozik nalam vagyunk. Megkertem, hogy, ha autoval jar dolgozni ne igyon, ne veszelyeztesse masok epseget. Ennek ellenere, mikor hazajon latszodik rajta, hogy reszeg es arad belole a pia szag. Mikor dolgozik, elvileg este 11-ig kellene, de mindig felhiv, hogy placcolnia kell vagy egyeb indokkal, hogy nem er haza a megbeszelt idore. Tegnap elmentem ele este 11-re de vartam egy orat mire kijott a helyre, szandekoasan nem mentem be hozza, de a plusz az , hogy nem egyedul jott ki hanem egy ferfival, akit elvileg haza akart szallitani. Maskor is mondta mar, hogy hazavitt embereket, akik nagyon lereszegedtek. Mikor meglattak a srac lehajtott fejjel elsetalt, majd beszaltam a baratnom kocsijaba elindultunk a srac utan felvettuk es a kovetkezo kanyarnal majdnem lementunk az utrol. Fekezes utan azonnal kiszalltam az autobol es elindultam haza gyalog, ok ketten tovabb mentek. Beallitott engem mindenfele feltekeny embernek, pedig allitja, hogy soha nem csalt meg, de ezzel az emberrel is flortolt az orrom elott. Mikor hazaertunk kozoltem vele, hogy reggel csomagolhat mehet haza. Erre azt mondta, hogy nem megy reggel, hanem most elmegy a haverjahoz (a fennt emlitett ember) es ott fog nala aludni. Termeszetesen ezt nem engettem meg neki, ezutan akkora bortrany kerekedett, hogy tobbszor megutott olyan indokkal, hogy en mit kepzelek rola, hogy engem megcsal es a tobbi. Ekkor kozoltem vele, hogy szakitok es mehet amerre akar. Ma reggel, miutan osszecsomagolta a dolgait, elment a kocsmaba dolgozni, es mondta, hogy este, ha ideer hozzam itt hagy vegleg. Elfogadtam a donteset, nekem ilyen tarsra nincs szuksegem. Nagyon sajnalom a dolgot mert szertem, de ezt szerintem egy ertelmes ferfi nem turi el egy notol. En 30 vagyok. Ugy gondolom nekem van igazam, ezert is irtam le a kerdest, hogy valaki erositse meg. Koszonom

2016. nov. 26. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz egy ilyen nőtől, aki lerészegedve jár haza? :( egy férfitól sem szép.. na de egy nőtől! :-o

Attól, hogy kocsmában dolgozik, az nem jelenti azt, hogy neki is innia kell.

Hidd el, SEMMIT nem vesztettél.

A szakítás volt a legjobb döntés amit hozhattál.


31N

2016. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy egesz heten gurizik, kozben minden este 1-2 pohar bor, plusz van neki ez a munka, megerdemli, mert mas szorakozni jar, o dolgozik. Erdekes mert en sem jarok el sehova a haverokkal max 3 havonta egyszer. En mondtam neki, hogy alkohol problemai vannak, de azert is lehurrogott, es beallitott primitivnek es feltekenynek. Kesz vicc... Jobb is, hogy eltunik az eletembol.
2016. nov. 26. 08:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megerősítés kell, akkor azt megkapod. :)

Ez a nő annyit nem ér, mint egy csomag óvszer, dobd ki a pi.csába.


Szerinted, ha semmi nincs köztük, miért ment hozzá aludni? Ne legyél ilyen kis naiv!

Ez egy alkohilista repedtsarkú. Nem tudom, hol szedted össze, de ott többet ne ismerkedj! :D

2016. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nincs mas haverja, ezt az embert 2 honapja ismeri maximum. Mikor kijottek elsapadt mind a ketto. Mar tanultam annyit az elettol, hogy tisztan lassak, es messze kibasszam az uj szarrago noket. Kar, hogy fel ev kellett ehhez, hogy rajojjek...
2016. nov. 26. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb, de atlatod a szitut, es nem azt kerdezed mint a sok bugyuta p***csa itt, hogy "jaj, de en szeretem, hogyan bocsassak meg neki? Amugy minden tuti.". Cseszd ki, egy 38 eves nonek nem itt kene tartani agyilag.
2016. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Az lemaradt, hogyha en meglatnam reszegen vezeti, annyira hogy konkretan dol belole a piaszag, biztos hogy rohadtul megrangattam volna. Hogyan kepzeli az idiotaja, hogy esetleg mas emberek eletet veszelyeztetni??!
2016. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam neki, hogy 3-an ultunk az autoban, es a tobbi emberrol nem is beszelve az utakon... Pszichopata.
2016. nov. 26. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Dolgoztam hasonló helyen amíg tanultam, így egy kicsit belelátok a dolgokba. Vannak olyan vendégek akik rendszeresen visszajárnak, maradnak beszèlgetni (mondjuk ez engem halálra idegesìtett) ès sokszor volt olyan, hogy addig nem hagytak békên amíg meg nem ittam velük valamit. De arra mindig vigyáztam, hogy 1-2 pohárnál megálljak. A barátnőd ezt nyilván nem tudja megállni.

Èn akkor 25 voltam, párkapcsolattal ès senkivel nem álltam le flörtölgetni. Olyannal meg egyedülállókènt sem állnèk le akinek az az egyetlen szórakozása, hogy hétvègente fűzi a kocsmában a pultost, de nem vagyunk egyformák.


38 évesen gondolom imponál neki, hogy a sok alkesz hajt rá és ezèrt nem flörtölget. Èn is azt tudom mondani amit előttem leìrtak: ki kell hajítani a francba ha neki az kell, hogy alkeszok udvaroljanak neki.

Teljes mértêkben igazad van.

2016. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja ès mèg valami! Sosem szerettem ha valaki rèszegen vezet ès másokat veszèlyeztet. Az èn kocsimat is egy full rèszeg pasi verte telibe, ha nem rántom el a kormányt akkor nem csak zúzódásaim lettek volna. Szóval azóta ha ilyenről tudomást szereznèk adnèk az illetőnek 2 marha nagyot a kormányzárral, utána meg rá is hívnám a rendőröket.
2016. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es akkor ilyen noszemely akarja, hogy gyereket csinaljanak neki. Egesz ejjel buzlott a piatol, meg ki tudja mit vett meg be vagy szivott fel...
2016. nov. 26. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!