Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul csinálok valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálok valamit vagy csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
20f kb mindenem megvan lakás autó, minden ami kell a külön élethez. Fél évnél nem marad senki mellettem. "A penz nem boldogít" nem vagyok az a nagy k..vazos típus de úgy érzem hogy a pénzem miatt kihasznalnak. Mit tehetnék ez ellen hogy ne a pénzemért szeressenek?

2016. nov. 28. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondogasd, hogy mennyi pénzed van és ne vágj fel vele.
2016. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne villogj vele. Legyen az egy plusz, amiről nem az első pillanattól tud a lány. Ha már érzed, hogy magadért szeret, akkor lehet csepegtetni a dolgot, de akkor se menj át menő pénzes gyerekbe, mert az a normális lányokat taszítja.
2016. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de ez az hogy egyaltalan nem villogok vele es nem az első pillanatba mondom el hogy "penzes vagyok" nem vagyok bunkó. normalis vagyok igy is. De senki nem marad meg egy évig es ezt nem értem. Mindig megadom amire vagynak ezzel a szeretetre es torodesre gondolok
2016. nov. 28. 12:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne hagyd hogy kihasználjanak. Törekedj arra, hogy a közös dolgokat közösen fizessétek, ha hozzád költözik a csaj akkor hadd szálljon be a rezsibe, ne vegyél neki csak úgy ajándékokat, ha soha nem kapsz te is tőle, ne furikázd saját költségedre 100 kilométereket stb stb. Amúgy meg első randira ne menj autóval, hadd derüljön ki így hogy viszonyulnak hozzád...
2016. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktam autóval menni. Egybol kiderulni sajnos :/ "nem draga autót kellett volna venni"
2016. nov. 28. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Unalmas papucs jófiú vagy, annyira meg nincs nagyon sok pénzed, hogy azért maradjanak veled.
2016. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt nem hagyom ki. "Évi 5milliot keresek csoszerelokent" ;)
2016. nov. 28. 13:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Az nem sok.
2016. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talán nem a megfelelő embereknél próbálkozol vagy csak nem illettetek össze. Én azt ajánlom, hogy ha egy lány elvárja, hogy csak te fizess, akkor ott valami nem stimmel. Jól esik ha megleped a barátnőd egy szál rózsával, de egy kapcsolat szerintem anyagilag se kéne csak az egyik félre háruljon.

18/L

2016. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy 20f? Mi az az f? Vagy csak elütés?
2016. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!