Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntést hoztam! Akkor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam! Akkor meg mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottam. Nem szeretett, elhanyagolt, már nem ért semmit a kapcsolat.

De még mindig nem tudok túllépni rajta. Még mindig vágyom rá, pedig eszem ágában sem lenne visszamenni hozzá...

Mégis hogy lehetnek bennem ilyen érzések, ha ő nem is kell már nekem?

Egyszerűen nem értem... Tényleg ennyire hülye dolog a szerelem?

Pszichológusok válaszát duplán megköszönöm...


2010. ápr. 30. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a kínai kopasz kutyák?
2010. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha vágysz rá akkor nagyon is vissza mennél hozzá.

Nem vagy még túl ezen. Legalább magadat ne akard becsapni.

és igen, hülye dolog a szerelem :)

L

2010. ápr. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem! Nem mennék. Soha nem kell olyan, akinek én nem kellek. Amúgy is vannak dolgok, amiket nem tud megbocsájtani az ember...

De tény, hogy nem vagyok túl rajta. Ezt nem is állítottam. Csak halvány lila gőzöm nincs, hogy miért húz vissza egy kicsit is a szív, ha az ész már eldöntötte azt, amit el kellett.

2010. ápr. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!