Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a most már vőlegényemmel. De sose volt egyszerű a kapcsolatunk, részben a körülmények miatt se. Múlt héten volt egy nagy veszekedésünk igazából semmiség miatt de nagyon fel lett fújva. Igazából nem is az volt a probléma hanem az hogy egyikünk se érzi hogy a másikkal akarja leélni az életét. Ő azt mondja erről neki a veszekedések miatt van ez az érzése. De ugyanakkor nem akarja feladni a kapcsolatunkat. Engem ez a bizonytalanság kikészít. És lassan ott tartunk hogy el kell dönteni merre billenjen. Ti mit tennétek?
2016. dec. 1. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell tudnotok, nem az itteni válaszolóknak. Egy 6 éves kapcsolat nem írható le, és ítélhető meg 5 sor alapján.
2016. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
ez még kérdés? idézlek,egyikünk se érzi hogy a másikkal élje le az életét.miről beszélünk? 6 év elveszett idő nem elég?
2016. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tök könnyű véleményt írni, pár másodperc eldönteni egy életet... Az életed részét akivel 6 hosszú évet töltöttél pillanatok alatt örökre eltüntetni...

Nyilván ha nem működik akkor nincs mese, de nektek kell tudni, hogy érdemes-e, illetve meg tudjátok-e menteni még.

2016. dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt se kimondani hogy nem működik. Sok mindenen vagyunk túl ezalatt a 6év alatt voltak olyanok amik igen csak megtépázták a kapcsolatot. Kitartottunk egymás mellett. Jó lenne együtt leélni az életünket nyílván ezt szeretnénk csak elbizonytalanodtunk. Mondjuk ő az élet minden területén ilyen munkában mindenben. Lehet ő ragasztotta ezt rám. Én felajánlottam a szakítást de azt se akarja. És valóban nem annyira rossz hogy felrúgjuk az egészet. Hát nem tudom de a bizonytalanságnál nincs rosszabb.
2016. dec. 1. 01:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt kell eldöntenetek, hogy együtt akarjátok-e leélni az életeteket. Először azt írtad, hogy nem, majd, hogy elbizonytalanodtatok. Tényleg el kell dönteni.


Az, hogy sok mindenen túl vagytok és amúgy működik a kapcsolatotok, nagyon szép és jó dolog, de a múltra ill. a jelenre vonatkozik és nem a jövőre, pedig ez a lényeg, hogy a jövőre vonatkozóan milyen terveitek vannak.

2016. dec. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen nem illetek őssze van ilyen de ehhez kellett a 6év hogy rà gyertek sztem nincs értelme folytatni !
2016. dec. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
veszett ügy folytatni.sose lessz jó.de erre mééééééééér kell 6 év hogy rágyere? neee.
2016. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakitanek.
2016. dec. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Javaslom, ne halgass az itteni tinikorban ragadt kiállhatatlan csajokra, illetve vénlányokra.

Baromira értelmetlen pár veszekedés miatt 6 évet kidobni az ablakon. Ha azt mondom, hoyg sokminden túl vagytok, akkor azzal is tisztában kell lenned, mennyi minden az, ami történik, és történhet egy kacsolatban. És jellemzően nagyobb és rosszabb (ikketve jobbak is( mint egy veszekedés. Ha ezt nem tudod tudatosítani, akkor kicsit sem nőttél még fel.

A felnőtt párkapcsolat nem olyan, mint a hollywoodi romantikus komédiák.

2016. dec. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azert mert veszekedtek,meg leelhetitek az eleteteket rgymassal. Ez az eletetek vegen fog kiderulni,nem most. Szerintem ilyen kis bizonytalsnssg miatt nem kene szakitani. Gondolkozz el,mi az oka a veszekedesnek es azt oldjatok meg.
2016. dec. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!