Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom direkt kiprovokálta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom direkt kiprovokálta, hogy hisztizzek utána pedig megütött. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Én félek az autóban, mert volt már egy autóbalesetem ami után majdnem egy évig kórházban feküdtem.

A barátommal voltunk és nagy mértékben túllépte a sebességhatárt. Én szóltam neki, hogy egy kicsit menjen lassabban, mert ennek nem lesz jó vége. Erre ő mégjobban belelépett a gázba azzal az indokkal, hogy neki senki ne mondja meg hogy vezessen. Én már szinte sírtam annyira féltem a kocsiba.

Amikor kiszáltunk mindenem remegett és tényleg elég durván kezdtem el mondani, hogy milyen szemét dolgot művelt. Többször mondta, hogy jó, de most már állítsam le magam. Egy ilyen után mondtam, hogy legközelebb ne így próbálkozzan a gyilkossággal. Erre ő pofon vágott.


2010. ápr. 30. 21:44
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ez egyértelmű hogy hagyd ott!


1.Kérted hogy ne mégis azt tette

2.Ilyen kis dolog miatt megutni...

2010. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Aki 1x megüt, az maskor is megteszi. Indok mindig lesz. Aki nem fogja fel, hogy egy hatalmas trauma ért téged, az nagyon érzéketlen. Szivességet teszel magadnak, ha otthagyod.
2022. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!