Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom állandóan tartozik, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom állandóan tartozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom rendszeresen tartozik pénzzel. Megadja a tarzozását, pár nap múlva megint kér. Felutal magának 20-22.000 Ft-ot szerencsejáték oldalakra, elveszíti az én pénzemről pedig úgy beszél,mintha közös lenne. Most is tartozik egy húszassal, megbeszéltük hogy mikor adja ide, úgy volt h vendégei lesznek, de végül nem mentek. És tegnap mondta,hogy ha mentek volna hozzá akkor nem adta volna vissza a pénzemet... Merthogy nekem most úgyse kell. Miért ő dönti el, hogy nekem mikor kell? Ha rá van szorulva, én adok szívesen, de nem úgy, hogy a saját pénzét meg eljátsza..... Meg nem állandó rendszerességgel...
2016. dec. 1. 10:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, a szerencsejáték-függőség az egyik legszörnyűbb függőség.


Vagy hajlandó elmenni kezeltetni magát és a pénzét a pszichológusnak adni egy darabig, hogy utána normális élete legyen, vagy esély nincs a változásra, ez ugyanis már rég nem az ő elhatározásától függ.


Én nem adnék neki pénzt, és ha nem lenne hajlandó terápiába menni, akkor elhagynám. Tudom, hogy ez kegyetlenség, de nem áldoznám az életem meg a fiatalságom egy olyan emberre, akivel semmi perspektívánk nincs. Mert nincs, amíg függő. Ha belátná, hogy az és mindent megtenne a gyógyulásért, akkor természetesen mellette állnék.

2016. dec. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen csajt jobb ha kerülöd!
2016. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

függő.

vagy leszokik vagy elhagyod.

vagy ha buta vagy, akkor csinálod és tönkrementek anyagilag

2016. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem szeret, csak kihasznál. Ha ezt neked sikerül felismerni és elfogadni (bármennyire is fáj), akkor tudni fogod a következő lépést.

Ki kell dobni (miután megadta az épp aktuális tartozását), és felejtsd el azt is, hogy ismerted.


Ennek semmi értelme, ha folytatjátok, milyen jövőre számítasz mellette? Ő eljátssza mindenét, te pedig eltartod az egész családot? És a végén te leszel a szemét, ha nem keresel eleget, hogy neki bőven legyen mit eltapsolni!


Ne hagyd, hogy magával rántson, tönkre fog tenni érzelmileg és anyagilag is teljesen.

2016. dec. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, a barátomról van szó. Nem élünk együtt. Nem játszik minden nap, de sztem ha van egy kis pénze és rögtön eljátsza és utána megint tőlem kér,az gáz. Beszéltem már vele erről, de kB még én vagyok az undok,merthogy azt gondolom h nem adja vissza.... Visszaadja, igen de utána megint kér. Meg fizessem már ki a kártyammal ezt azt majd odaadja a pénzt,aztán vagy betartja vagy nem.
2016. dec. 1. 10:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

akkor gondolkozz:

milyen jövőtök lehet?

összecuccoltok. melózol. ő elkölti tippmixre, és 2 hét után nincs pénz kenyérre. dörömböl a főbérlő. kikapcsolják a villanyt...

2016. dec. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Menthetetlennek tűnik a srác, szerintem te is kezeld a függőségedet az ő irányába.
2016. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van. Nem szeretnék magamnak ilyen jövőt. Most épp megyünk külföldre dolgozni, és számolgatja hogy mennyi pénz van,meghogy neki cigi is kell... De csak nekem van pénzem erre is.
2016. dec. 1. 10:49
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, azt tedd.
2016. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Cigizik, szerencsejáték függő, és elvárja, hogy eltartsd.

Igazi főnyeremény a pasi!


TE nem érzed azt, hogy ennél jobbat érdemelnél?! Tényleg beéred az ilyennel, és képes vagy vele külföldre menni? Az egy elég durván kiszolgáltatott helyzet lesz, a végén amit keres, azt elkölti, a te kereseted felélitek, és a nagy semmiért gürcölhettek idegenben.

Ha egyedül mész, tudsz félretenni, és mikor hazajössz, elkezdheted belőle az életedet.


Ezt a pasit a nyakadba venni, és vele együtt menni ki dolgozni kb. annyira jó ötlet, mint egy 80 kilós vasmacskával a nyakadban úszni menni.

És már most ott tartotok, hogy te vagy a gonosz, ha nem adsz neki pénzt!


Eszedbe ne jusson vele közösen bármit is tenni! Dobd ki, szakíts meg vele minden kapcsolatot, és hátra se nézz!!

Hatalmas lesz a különbség, ha egyszer találkozol egy olyan fiúval, akivel lehet közös jövőt tervezni, és nem lehúz, hogy hanem veled együtt épít fel valamit.

2016. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!