Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki mit jelent számomra, nem reagált semmit. Ez most jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Azt mondtam neki, hogy nagyon fontos a számomra. Ám ő egy zavaros mosollyal reagált minderre.


Mondhatta volna azt, hogy "bocs, de ezt már megbeszéltük" vagy "bocs de nem lehet köztünk semmi" - de az is lehet nem akart megbántani.


meg persze az is, hogy zavarában ne mtudom mihez kezdeni ezzel...


2010. ápr. 30. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Most mit vártál?


Hagyd gondolkodni, hameg végzős, akkor ez a legkisebb gondja az érettségi előtt

2010. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, akkor legközelebb tegyél egyértelműbb, pontosabb célzást arra, hogy mit akarsz tőle! Senki sem halt még bele abba a kérdésbe hogy pl: "Figyi! Nagyon vonzó vagy számomra. Kívánlak! Lefeküdnél velem?" Ha ezután is előadja a "fa szent" c. műsort, vagy felkapja a vizet akkor hagyd a p*csába!
2010. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem végzős, mindketten túlvagyunk ezeken...
2010. ápr. 30. 23:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem lehettem egyértelműbb, mert van kapcsolata, ami már szétesőben van..nem akarom befolyásolni, csak hogy tudja, rám számíthat, és én ott leszek...
2010. ápr. 30. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodik hozzád, akkor te miért ragaszkodsz hozzá? :( Tudom, sablonos, és hülye állítás de legalább igaz: Ezen a bolygón jelenleg több mint 4 milliárd nő tartózkodik! Van választási lehetőség!
2010. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem jól tálaltad:S?
2010. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az ilyet nem lehet jól vagy rosszul tálalni szerintem...csak jön...


Mindegy, én elmondtam amit akartam, a többi rajta múlik..ha keres, és nem kerül, akkor az már egy jól jel, hiszen ha nem viszonozná, vagy nem gondolkodna el rajta/rajtunk, akkor nem is keresne....


barátkozni meg nyilván nem akar, mert korábban ő érzett irántam...

2010. ápr. 30. 23:27
 8/9 anonim válasza:

Én egyszer elmondtam valakinek, hogy nagyon bejön és erre ezt a választ, h "köszönöm" :S Persze, nem lett a dologból semmi...

Amúgy szerintem hagyd rá, és ne nyomulj mert elriasztod, te már megtetted amit tudtál, és ha ő is akar tőled valamit akkor majd lép.

19/L

2010. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem szegény hirtelen nem tudott mit mondani,lehet hogy váratlanul érte a dolog!?

Majd nézd meg hogyan viselkedik veled a napokban,ha jól,akkor szerintem lehet hogy van nála esélyed,ha meg bunkó,akkor hagyd!!

2010. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!