Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak miért nem jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem jut sokszor eszükbe udvarolni azután, hogy már együtt vannak a nővel?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokszor abba a tévedésbe esünk, hogy ha már megszereztük az adott nőt, akkor onnantól kezdve rossz már nem történhet. Pedig pont emiatt laposodik el egy kapcsolat, egy szerelem, és vezet a végén szakításhoz, vagy megcsaláshoz. És ilyenkor jön a ráeszmélés, hogy mennyire fontos volt a másik, és mennyire hiányzik, mit meg nem tennénk érte, de olyankor már késő.


30F

2016. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ameddig olyan amilyennek megismertem, addig szoktam. Sárkányokhoz, parasztokhoz, hpk-hoz oda se megyek.

30/f

2016. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
En is ezzel kuzdok. Megvolt az eskuvo es azota olyan vagyok mint egy butordarab. :(
2016. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Kifogott halat nem kell etetni. Kicsit nyers a megfogalmazás, de így van. Persze átvitt értelemben, bármiféle pejoratív gondolat nélkül.
2016. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a problema.6eve vagyunk együtt.Jövöre lesz az esküvönk,vagy lenne nemtom.Mostanaban eleg sokat gondolok arra hogy hiba lenne bele menni a hazassagba.Mostanaban felütött nalam a feltekenyseg,ami vszinü az önbizalomhianyom oka miatt van.Jolesne eha egy köszönöm,neha fel evente egy szal virag,születesnapom elfelejti,a valentinnap nem ünnep neki.Tudom h szeret hisz annyi hibam ö is elnezi föleg h mostanabn sokat veszekedtünk.de monotonok a hetköznapok.minden ugyanugy tellik.a szex is montin,elöre megtudom mondani mondani mikor er hozzam.es persze az is mindig este 10 orakor lefekves elött.beszeltem vele erröl h kicsit a lustasagat felretehetne,mondtam neki h eltunyultunk tenni kene valamit.hiaba mondtam el dzazszor mi esne jol v min valtoztassunk,1 hetig jo minden aztan ujra kezdödik minden.ugyerzem belefaradtam,es sajnos a legnagyobb vagyam az esküvö es csalad a ferfival akit szeretek szertefoszlik.pedig nagy szerelemmel indultunk de mar kihülöfelben van ami paromnak teljesen jo.Felhagyok a kis kedveskedeseimmel,nem fordit ra annyi idöt mint eddig,aztan van par honapja h vagy eszhez ter es rajön h vmi nem jo,vagy tenyleg vegleg elveszit,nehez ezt kimondani de ez nem boldog kapcsolat,az en hibam is nem mondom azt de eszrevettem a jeleket hova haladunk de ö nem.erre most mit mondjak?ferfiak milyen tanacsot adnatok egy nönek ilyen helyzetben?talan ti ferfi szemmel jobban atlattok a dolgokon,mit tegyenek a nök h elerjek azt h nönek erezzek magukat?nem akarom h idövel megcsalassa fajuljon a dolog a kapcsolatban mert elöbb utobb odaig fajul az ilyen kapcsolat.nem akarom elhagyni sem de nem tudom mi tevö legyek mar,megvsalas nem kenyerem inkabb az egyedüllet.nem akarok szakitani ketsegbe vagyok esve.
2016. dec. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak hogy egy picit a férfiakat is védjem, sok esetben a nők is elhanyagolják a kapcsolatukat. Ritka az, hogy évek után is megvan az, hogy kedveskedjünk a másiknak. Nők részéről a szexi fehérnemű, apró kedvességek. Teszem azt, ha a másiknak nehéz és hosszú napja van, akkor befutni a munkahelyére valami finomsággal (csokival, péksütivel) és egy öleléssel, hogy "kitartás szerelmem". Persze, ha van ilyesmire lehetőség.

Valahol érthető, hogy az ember munka és a hétköznapi gondok mellett megfeledkezik ezekről, de ilyenkor le kell ülni megbeszélni, hogy mi esne jól nekünk, és mit szeretne a másik, ezután kölcsönösen tenni, hogy jobb legyen. Nem csak az egyik félen múlik jobb esetben.

Amennyiben ezek után sem változik a helyzet, ott el kell gondolkodni, hogy milyen alapokon van a kapcsolat, biztosan minden rendben van-e, érdemes-e folytatni.

2016. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok,jol tartom magam mindig meglepen aprosagokkal,a munkabol finom vacsival varom,sütöm a kedvenc sütijeit.mikor latom h bantja vmi hiaba kerdem meg mi a baj semmi sincs ez a valasz ra.hiaba a kedvesseg a törödes ö neki ez mar a termeszetes!ez a baj h hozzaszokott,puceran is maszkalhatok elötte vagy epp szexi fehernemüt veszek fel 1 oran keresztül futkosok benne elötte aztan ha megunom es atöltözöm azt persze eszreveszi!es igaz mindket fel kene hozza,de a parom nem igazan tesz semmit ertem.azthiszi egy nö mindig vele marad,ahogy a mondas mondja!Nem eleg a nöt megszerezni,tudni is kell megtartani!
2016. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
08:24 a probléma az, hogy a nő közben általában főz, mos takarít a férfire, kiszolgálja, esetleg neveli a gyerekeit, rendben tartja a házukat, otthont teremt. De persze ez már nem számít "kedvességnek" mert megszokják és alapnak gondolják. A féfi meg hazajön a munkából és nem csinál semmit. Aztán csodálkozik, hogy a szexi fehérneműre nincs se erő se kedv.
2016. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért pontoznak le, mert fáj nekik az igazság. Besz@rok... :D
2016. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!