Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hapsi aki elvárja, vagy legalább díjazza ha a barátnője tiptop csaj, csodás körmök, haj, bőr, de nem ad pénzt szépségápolásra?

Figyelt kérdés
Ássa el magát.
2016. dec. 2. 01:39
 1/9 A kérdező kommentje:
A privátozónak mondom, hogy nem rólam van szó, mivel nem járok fodrászhoz csak másfél évente, rühellem ha nem természetes állapotban vannak a körmeim, és kozmetikus nélkül is szép a bőröm-
2016. dec. 2. 01:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem adok az ilyesmire... műköröm, frizura így-úgy.. ezt mind magatokért csináljátok.
2016. dec. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legtöbb "hapsi" nevében elmondhatom, hogy nem a műköröm meg a frizura miatt tetszik valaki... Abban hogy hogy hordja a haját pl, abban van preferenciám, de az más kérdés, s nem kell hozzá fodrászhoz menni.
2016. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akiknek ez alap, de szerintem nem a gyakon lógnak. Nincs erre idejük, hogy legyen pénzük.
2016. dec. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a fogalmazás fenomenális.
2016. dec. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Én nem ettől tartom tio-top-nak a csajt...
2016. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha nőként válaszolok, de egyrészt a csodás haj, köröm és a bőr 90%-ban a táplálkozáson múlik, mármint ha természetes szépségről beszélünk.

Ha nem, akkor meg mit örömködjön a pasi?! Hogy jajj de ügyesen tudok fodrászt és körmöst választani?!


A körmömet én csinálom magamnak, évekkel ezelőtt beruháztam egy szettre, és most már hónapok óta nem költöttem rá egy fillért se. Talán évente két gél lakkot veszek, minden más van "raktáron".

A hajam megmosom, beszárítom, pont. Mégis mindig dicsérik a kolléganők, meg irigykednek, hogy nekem mindig jól áll. Két havonta járok vágatni, alkalmanként 2000-et fizetek. Vagyis egy ezres havonta.

A bőrömre is rendszeresen használok krémet, így is elég átlagban évente két tégely krém (mondjuk nem azt állítom, hogy nincs ötféle krém a szekrényben!). Ezek se a legdrágábbak, de egye fene, legyen mondjuk egy 3500 forintos krém, ami fél évig elég. Az ugye havi 700 ft. Arctisztítóval együtt se jön ki többre egy ezresnél.


Az ugye havi 2000 ft, és a hajam, a körmöm és bőröm is mindig szalonképes, elvégre emberekkel, emberek közt dolgozok, és a munkám megköveteli. Egyébként meg leszakadna a po.fámról a bőr, ha ezt a páromnak kéne fizetnie!!


Főleg úgy értelmetlen a kérdés, hogy közös kasszán vagyunk. Akkor most a mi pénzünkből fizet ő nekem?


Kicsit álljon már meg a nászmenet!

Az más tészta, ha a pasi ELVÁRJA, hogy legyél szolibarna, figyeljen a fejeden a 100 ezres póthaj, kell neki a 350 köbcentis műcici, és márkás ruha legyen rajtad még takarítás közben is, közben meg ba.szik meghívni akár egy kávéra is!


De azért ne a pasitól függjön már az, hogy valakinek a haja, a bőre és a körme tiszta, egészséges, vagyis az én fogalmaim szerint "tiptop". És lehet, rosszul tippelek, de szerintem a férfiak 99,9%-a is ezt érti alatta!

2016. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi az,hogy nem ad rá pénzt?? Ha nincs pasid nem.is tartod rendben a karosszériád?
2016. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. annyi ilyen hapsi van, mint nő, aki elvárja, vagy legalább díjazza, hogy legyen sportkocsija, meg menő ruhái, de nem ad rá pénzt.
2016. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!