Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mást is zavarna vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mást is zavarna vagy csak engem?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a párommal a karácsonyról, nem vet fel minket túlságosan a pénz, de az évnek ebben az időszakában mindig kapunk bónuszt. Tudtam, hogy már régóta vágya egy tablet, így azt vettem neki, ami azért nem volt olcsó, de nagyon jó minőségű. Én a szüleimmel nem igazán vagyok jóban, így nekik nem szándékoztam venni semmit. A párom szülei elváltak, apjáról nem tud semmit, csak az anyja "van". Én amin elég nagyot néztem, hogy tv-t akar venni neki karácsonyra 120 ezer forintért, holott kb 2 éve adtak neki egyet, ami ugyan nem lapostévét, de teljesen jó állapotú, nagy képernyős. Javasoltam azt is a páromnak, hogy tv helyett ennyi pénzt értelmesebb dologba is belefektethetne, mondjuk lecserélni a rossz fürdőkádat vagy a törött étkezőasztal helyett venni egy újat, de nem hajlik rá, mert az anyjának a tévé az "egyetlen öröme"... Ez kissé rosszul esett, ezt meg tetőzte, az is hogy ő egy pár ezer forintos órát vett nekem, holott megemlítettem neki, hogy elmehetnénk valami wellness-hétvégére, mert már 4 éve nem voltunk sehol... Tudom, a gesztus számít, nem az ajándék értéke, de zavar, hogy az anyjára százezreket költ, ráadásul egy olyan dologra, ami nem létfontosságú, engem meg elintéz egy pár ezer forintos órával... Vagy ez csak engem zavarna?
2016. dec. 2. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavarna. Szerintem bárkinek rosszul esne, ha egy többéves kapcsolatban a párjának minden fontosabb nála
2016. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
Engem is zavarna. Nem te látod rosszul.Szerintem üljetek le és beszéljétek ezt meg.
2016. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Ráadásul én úgy gondolom, hogy ha valakinek van párja, akkor egymással foglalkozzanak, ne a családdal. Apróságot illik venni, de nem TV-t, legalábbis a mi családunkban ez nem volt szokás soha. Amíg párommal kevés pénzből gazdálkodtunk úgy csináltuk, hogy ünnepekkor elmentünk és kinéztünk magunknak ajándékot ugyanolyan értékben és a fa alá tettük, ennyi. Nem nagy meglepetés, de nem is gyerekek voltunk már. Szüleink desszertet meg sálat, kesztyűt ilyesmit kaptak. Mamámék pl külön kérték, ha megyünk, nehogy vigyünk bármit is, mert kell másra a pénz, az a lényeg, hogy menjünk.
2016. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna, nem benned van a hiba.
2016. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Irritáló ember lehet a partnered. Ez több a sok(k)nál. Gondolkozz el, van-e közös jövőd vele, komolyan. Ráadásul nem szeretnék ítélkezni, de akineka tv az egyetlen öröme, az komoly bajban van.
2016. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem az (is) zavarna, hogy ezek szerintem a párom nem tud megfelelően gazdálkodni a pénzzel.
2016. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt, tényleg valami félre siklott, ha csak a tv- maradt! Anyukának is kellene, valami program ( nem túl drágára gondolok ), de vissza " kell hozni az életbe " ! - így kb minden évben vesz neki egy nagyobb tv- t?

Te és a kapcsolat pedig le lesz tojva ?? A legjobb dolog pár nap kettesben .. :) biztos meg tudnátok oldani. Igen a gesztust (is) kell értékelni, és a szeretetet, kreativitást, amivel kapod! + hogy mennyit tesz a kapcsolatba, illetve érted!

Mond ezt el neki. Ha nem értékeli át a dolgokat, sajnos nem sok jóra fogsz tudni számítani.

2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk inkabb ugy, hogy engem ez nem zavarna, hanem kib****szottul felk**rna az agyvizemet.
2016. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Sírok a válaszodon. :D:D:D
2016. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!