Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Barátságból szerelem, meg fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel jó barátok vagyunk,első év után azt mondta szerelmes belém, elcsattant ugyan egy csók,de tisztáztam vele,hogy nem tudok rá úgy tekinteni,mint férfira. Neki lett is barátnője később, mi továbbra is jó barátok maradtunk. De kb két hete szakított a lánnyal és bevallotta azért,mert még mindig vannak érzései irántam és mással nem érzi ilyen jól magát. viszont én egyáltalán nem látom a cselekedeteiből,hogy tényleg szeretne. Elég gyerekesen viselkedik ,gyakran beszél arról,hogy melyik lány tetszik neki és melyik nem pl hogy milyen kár,hogy xy már nem lakik közel hozzá pedig milyen jó nő, nagyon a külsőségekre megy,engem sokszor kritizál,tesz olyan megjegyzéseket amik inkább bántóak mint viccesek.

Bár az elmúlt pár napben először éreztem iránta többet mint barátság,hogy több lehetne ,de ezek mellett,hogy teljesen komolytalan nem merek benne bízni és így tovább lépni. Szerintetek egy ilyen fiú ilyen is marad?


2016. dec. 3. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel visszautasítottad őt, ezért nem várhatod el tőle, hogy ismét kezdeményezzen. Vagy eléállsz, hogy "megbántad, amit akkor mondtál", vagy pedig vársz, hogy hátha ismét elédáll. (vagy nem lesz semmi)
2016. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt kérted tőle, hogy barátok legyetek. Így is próbál kezelni ezért mesél más csajokról neked és ezért kritizál. Szerintem kár ezen ennyit agyalni, ha jól érzitek egymással magatokat akkor ne szúrjátok el a dolgot, hogy mi lesz ha... mert ez senki sem tudhatja előtte. Kérd meg, hogy ne kritizáljon mert neked nem esik jól.
2016. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!