Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltötök a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltötök a párotokkal hetente?

Figyelt kérdés
Olyan pároktól kérdezem elsősorban, akik külön élnek és mindketten dolgoznak, de más beosztásban.
2016. dec. 3. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:

2 napot

távkapcs

2016. dec. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs párom, sosem volt!

F34

2016. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyenek vagyunk, mert a párom már dolgozik én pedig még tanulunk, de hasonló helyzet.

Hétköznap egy estét tudunk találkozni, olyankor beülünk beszélgetni valahova, aztán péntek délutántól szombat estig vagyunk, így egyszer alszunk együtt.

Nekem ez rettentő kevés :(

2016. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fél évente pár órát
2016. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen más a munkaidőnk - ő 3/3 napban dolgozik, tehát szabad hétvégéje kb. havonta egyszer van, én eddig hétfőtől péntekig dolgoztam. Eddig úgy oldottuk meg, hogy hozzá igazodtam, azaz az ő pihenőjében találkoztunk mindig, ha dolgoztam, akkor utána összefutottunk egy-két órákra, ha hétvégére jött ki, akkor meg kb. fél napot együtt. Általában heti 3-4 nap összejött így, ha a munka utáni estéket is beleveszem.

Most változott a munkám, folyamatos munkarendben dolgozom - most én próbálom úgy megoldani, hogy legalább egy napom legyen üres akkor, ha ő sem dolgozik. Szóval most ilyen heti egy-két nap az átlag.


Egyébként, ha mindketten szabadok vagyunk, akkor általában 3-4 óra után találkozunk délután, és este 8-9-10ig programtól függően, ha munka után találkozunk, akkor max ilyen egy-két óra az együtt töltött idő.

Nálunk egymásnál alvás nem opció az életkörülményeink miatt, szóval a fentiek alatt programokat, erre-arra elmászkálást kell érteni.

2016. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben havonta egy hetet - 1000km a távolság -, de nemsoka kiköltözök hozzá.
2016. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!