Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem találkozni mert tanulnom kell?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, vizsgaidőszak következik és nem akar napokig találkozni velem mert nekem készülni kell a vizsgákra. Szerintem nekem kell érezni mikor van szabadidőm vagy mikor nincs. Bőven elég napi 2 óra tanulás, ami mellett rengeteg időm van a hobbimra vagy rá. Vagy ez szerintetek csak kifogás? (friss kapcsolat)

21/L 27/F



2016. dec. 3. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljatok együtt. Segítsen. Kérdezzen ki. tudom is én. Friss kapcsolat és nem akar veled időt eltölteni? Mi vaaaan? o.O
2016. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen szakra jársz, ahol elég ennyi? :DD

(mcdonalds szak...bocsi, de nem hagyhattam ki)

2016. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi valószínűleg kevésbé ismerjük őt, mint te, szóval ezt te tudod a legjobban megállapítani. Mindenesetre jelenleg én is igyekszem békén hagyni a párom, amíg a szakdolgozat végén jár, még ha rosszul is esik. Mondjuk ha ő javasolná a találkozót, biztosan nem mondanék nemet.
2016. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A napokig mit jelent? 1-2 nap, vagy egy hét körül?

Ha az van, h nem akar minden nap talalkozni, az szerintem rendben van, hagy neked teret, h tanulj. Mondjuk nem tudom,hohy lehet napi 2 óra elég,de az más kérdés.

Ha meg folyamatosan erre beszéli ki magát, az nem jó jel. Mintha csak akkor akarna veled lenni, mikor van valami érdekes? Én is egyetemista vagyok, igy vizsgaidőszakba kb. annyi az együttlevés, h én tanulok, a baràtom meg elfoglalja magát. A lényeg, h együtt vagyunk.

2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*vizsgaidőszakbaN
2016. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem kötődik érzelmileg hozzàd lazàn kezeli a helyzetet !Sztem vàrj és tanulj akkor derül ki hogy mennyire szeret ha majd vége lessz a vizsgaidőszaknak!Vagy a màsik az hogy fêl még kötődni hozzàd igy nem akarja elkapkodni a dolgokat igy jól jön neki hogy te tanulsz egyrészt kifogàs màsrészt óvatos !De ne vàrj éveket rà mert csak szendvedni fogsz !
2016. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!