Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a kijelentéssel mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a kijelentéssel mit akar elérni?

Figyelt kérdés
Barátom dolgozik, én most fejezem be pár év kihagyással az egyetemet, előtte dolgoztam, nem élünk még együtt. Az utóbbi időben nem volt túl lelkes, hogy nem nagyon tudtunk találkozni a tanulás miatt. Rákérdeztem, mi a gondja, erre azt válaszolta, minél többet tanulok, annál büszkébb vagyok, annál lenézõbb stb. Ez nevetséges, és tõle nagyon rosszul esett. Szerintetek ez a hozzáállása jelenthet problémát köztünk a késõbbiekben? Köszi.
2016. dec. 4. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a baj azzal, hogy valaki büszke arra, hogy elér valamit az életben, amit el szeretett volna már rég érni?

Tehát eléri a kitűzött célját?


Lehet, hogy irigy rád és emiatt támad téged. Lehet, hogy neki nem sikerült elérnie a célját, és emiatt lehet, hogy féltékeny rád.


Bár akkor kérdem én, milyen egyáltalán a ti kapcsolatotok?

2016. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A baratod valoszinuleg eddig egy ala folerendelt dolognak latta a kapcsolatotokat, ahol o azert erezte magad ferfinak, mert te voltal szamara a butuskabb no, most viszont ezt veszelyeztetve erzi es bantja az egojat.
2016. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam, hogy mennyire örülök, hogy a végzettségemnek megfelelõ munkát vállalhatok, kijelentette, hogy a munka az munka, ne legyek már ennyire büszke, miért nem jó nekem egy cipõboltban eladónak, ahova be tudna tenni?!
2016. dec. 4. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3.: zavarja a baratodat hogy karriert szeretnel es nem elegedsz meg az o karrierjevel.

Az ilyen ferfiak csak akkor erzik magukat ferfinak, ha a masik onbecsuleset letirporjak, ha a masik az alarendelt es ok uralkodhatnak. Ahhoz nem eleg ferfiak, hogy a parjulat a terveikben tamogassak.

Szerintem kar egy ilyen ember mellett maradni, aki az energiajat a masik lehuzasabol kepes csak meriteni, de te tudod.

2016. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod szimplán féltékeny és rejtett uralkodási kényszere van, és igen, jelenthet problémát, ha nem tudja megemészteni, hogy sikeresebb vagy nála.
2016. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
igen. azt jelenti, hogy egy köcsög fasz.
2016. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fèltèkeny. Nem azt mondom, hogy rögtön vágd ki, de azt gondold vègig, hogy olyan emberrel akarsz-e együtt lakni, aki nem örül a sikereidnek, folyamatosan rombolni próbálja az önbizalmadat ès ahelyett hogy segìtene (lelkileg) csak visszahúz.


Egyèbkènt nekem is volt ilyesmi pasim, amikor látta, hogy nem akarom feladni a sulit -minden próbálkozása ellenére-, megpróbált hátráltatni.


Saját tapasztalatból mondom, hogy nem èrdemes hónapokat vesztegetni egy olyanra aki nem tud veled együtt örülni és hátráltat.

A mostani párommal 10 ève vagyunk együtt, idèn fejeztem be a sulit, de piszkál ès tol előre, hogy csináljam a következőt amìg megtehetem.

2016. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményt.

Ez a pasi hátráltat engem, nem segíti az elõrejutásomat.

2016. dec. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!