Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerettem a barátomból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a barátomból, vetélés után?!

Figyelt kérdés
Nos a parom az elso baratom,elso nagy szerelmem. 17eves korunk ota vagyunk egyutt,jelenleg 20evesek vagyunk. Egy honapja kiderult,hogy babat varok, na ezzel bennem megerosebb lett az iranta valo szerelmem. Viszont sajnos 2hete elveteltem, es azota nem ugy nezek a baratomra. Egyszeruen ugy erzem,hogy mar nem vagyok bele szerelmes,csak szeretem,mint egy nagyonjo baratot,es engem ez megremiszt! Arrol nem is beszelve,hogyha ranezek az jut eszembe,hogy o lett volna a babank apja.. Szerintetek a baba elvesztese miatt latom igy?:(

2016. dec. 4. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom, ami veled történt. :( Nagyon hasonló helyzetben vagyunk mi is. Kevesebb ideje vagyunk együtt és 4-5 évvel idősebbek vagyunk ennyi a különbség, de mi is elvesztettünk egy babát a közelmúltban, ami meg viselte a kapcsolatunkat is.

Nálam az segített, hogy megpróbáltam rájönni, miért érzek máshogy iránta. Mi sokat beszélgettünk, a korábbinál is sokkal jobban figyeltünk tudatosan egymásra. Ezen kívül az idő is segített. Szerintem fontos, hogy ha komolyan együtt terveztetek, akkor küzdjetek mindketten a kapcsolatért, beszélgessetek sokat (érzéseitekről is). A ti esetetekben azonban el tudom képzelni azt is, hogy ez a kapcsolatotok végét jelenti, nagyon fiatalon jöttettek ö

2016. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez a vetélés dolog olyan, mint ha a párodat hibáztatnád érte. És ezért ellene fordultál valahol.

Szerintem a párod is csak akarta ezt a gyermeket és te meg ezért ellöknéd?

2016. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!