Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal sokszor vitatkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal sokszor vitatkozunk, hogy ne kezdjem el?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,mostanában nagyon összejöttek a dolgok az én részemről,lelkileg nagyon megvisel,és olyan hirtelen ideges leszek mindenen,és kiborulok.

Vitát generálok,és sajnos szegény páromon csattan minden.

Nem ismerek én sem nagamra,viszont nagyon szeretem őt,nem akarom bántani,mégis sajnos mostanában megbántottam többször.

Mivel fogjam vissza magam?

Nem párommal van a bajom,1 éve vagyunk együtt.

Nem akarom,hogy elhagyjon.



2016. dec. 5. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Például ezt mondd el neki. Beszéljétek meg. Legyen közös elhatározásotok.

Jobb tanácsot nem tudok adni.

2016. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekünk is szokott ilyen időszakunk lenni, az első ilyennél megbeszéltük, hogy ez nem a másikról szóló dolog, tehát nem ő a hibás...

Mi humorral oldjuk fel a dolgot. Tehát amikor látja a párom, hogy vérben forog a szemem, akkor ő egy drámai sóhaj kíséretében felszólal, hogy "Jól van édesem, leszek a lelki bokszzsákod, sorozzál csak nyugodtan, látom ma nem ússzuk meg vér nélkül a napot". Vagy szak szimplán odamegy hozzám és jól megcsikiz, és közben mondja, hogy nem hiszi el, hogy ennyire kiprovokálom, hogy megdögönyözzön... szóval a vége mindig nevetés és a rosszkedvem is elpárolog.


Ha valamelyikünk nagyon ki akarna törni, akkor ilyen vicces játékos formában vezetjük le a feszkót.


De ehhez az kellett, hogy felismerjük, hogy bizony van amikor a feszültség felgyülemlik és ilyenkor kettőnk közt csattan az ostor.

2016. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még csak vitáznátok az jó lenne, hiszen akkor lenne eredménye, minimum kompromisszum. Szóval ti veszekedtek szerintem.

Tehát a lényeg az lenne, hogy a vitából ki kell hagyni a veszekedés részt :)

2016. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen idoszakaim. Ilyenkor azt mondom a ferjemnek, hogy most egy kicsit nem szolok senkihez, szamolok magamban, aztan mikor kb egy negyedora mulva lehiggadok, akkor kibeszeljuk, mi a baj.
2016. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!