Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 hónapja nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 hónapja nincsenek érzelmeim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan két hónapja szenvedek abban az állapotban, hogy úgy érzem eltűntek az érzelmeim a barátnőm iránt. Egy szerdai napon történt az egész. Reggel majdcsak kipattantam az ágyból (nem vagyok felkelős típus) hogy láthassam őt. Minden jól ment. Aznap dél körül telefonon összevesztünk egy olyan dolgon amiről tudtam, hogy igaza van. Délután találkoztunk és ő még nagyon ki volt akadva, (jogosan) de egy veszekedés utàn lezártuk és bocsánatot kértem. Ezek után elkezdtem lassanként érezni az azóta tartó üresség érzést. Mintha megbolondultam volna. Szürkébbé vált az egész világ, semmi sem érdekelt és semmit sem éreztem. Ezt elmondtam neki. Ő erre megkérdezte, hogy irányába sem érzek e és mondtam hogy nem. Erre rá egy tíz percre teljesen bepánikoltam. Azóta olyan mintha az egyik felem azt mondaná, hogy szakítsunk, nem is szeretem őt, a másik pedig harcol ez ellen és szereti. A kapcsolatunk elején sem volt felőlem lángoló szerelem, de szépen lassan beleszerettem és vele voltam a legboldogabb. Az elején komolytalanul álltam hozzá de azóta nem is vehetném komolyabban. Nem akarok vele szakítani de kínoz ez az érzés. Arra gondoltam, hogy depressziós lehetek és amiatt van ez. Nem tudok enni, fogytam is, sokszor sírok és semmi produktívat nem tudok azóta csinálni. Tudom, hogy nem találnék még egy olyan embert aki ennyire szeretne és nem akarom elveszíteni. Támogat de már egyre rosszabbul viseli. Azelőtt a szerdai nap előtt egy nappal halt meg a nagynéném és még a családunk külföldre költözése is a fejem fölött lebeg de ezeken nem szokott pörögni az agyam csak a barátnőmön. Tökéletes kapcsolatunk volt. Ami közben is fura volt néha, hogy veszekedésnél fel sem húztam magam általában, ő pedig nagyon. Előtte csak rövidebb kapcsolataim voltak. Soha nem szenvedtem még így. Kicsit talán mindig érződött hogy ő jobban szeret engem, de ez minden kapcsolatban normális nem? Hogyan tudnék mindent vissza csinálni? Sőt ha lehet még jobbra! Mitől lehet ez? (Bocsássatok meg a hosszú levélért)



2016. dec. 5. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hónapja - de lehet több is - egyáltalán semmi és senki irányába nincsenek érzéseim. Se pozitív, se negatív. Talán 1-1 félórára mikor még új valami info vagy beszélgetés, vagy ha hangulati hatás alatt állok, de amúgy a nagy semmi.


Kiürültem, azt hiszem. A végtelen sivatag ahol állok.

2016. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

önismereti munka.


pszichológus segíthet.

vagy ilyen párkapcsolati pszichológushoz is mehettek kettesben, hogy tényleg minden részlet kiderüljön, mi történik benned, az érzéseidben.

2016. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég rosszul hangzik! De parancsolj, itt egy sorstárs a személyemben... kb ugyanez a sztori, csak én már egy éve vagyok majdnem ugyanebben. Akár rólam is szólhatna az írásod, azzal a különbséggel, hogy nálunk én vagyok a női fél.

Aki az önismeretről ír, valószínű jól gondolja.

Ha van kedved beszélgessünk priviben,.hátha tudunk egymásnak segíteni!

2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán előfordulhat. A túlzott érzelmek visszaüthetnek... De előfordulhat normál körülmények közt is.


Majd helyrejössz. Arra vigyázz hogy a barátnődet ne hibáztasd miatta.

2016. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!