Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-26 éves férfiak! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-26 éves férfiak! Számotokra milyen a tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés
Olyan, akivel hosszútávú kapcsolatot tudnátok elképzelni. Külső, belső tulajdonságok, kor stb.

2016. dec. 5. 19:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az enyém nem elrugaszkodott elvárás, ha esetleg rám is céloztál.

185 centivel és kisportolt alakkal

2016. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
39%
A kérdés nem elvárásokról szól, cica, hanem a tökéletes barátnőről. Tudod, szövegértelmezés.
2016. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát, én nem akarnék olyan ember barátnője lenni, akinek a seggbedugást a tökéletes nő ismérvének tartja.
2016. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

10-es vagyok.

A seggbedugás 1, 2 meg "nézze el a félrekúrásaimat? " wtf?!?!

A külső még hagyján, hogy csöcs, meg segg, hány kiló, hány centi... mindenkinek más tetszik.

Mondjuk én is örülnék egy Channing Tatum formájú pasinak hosszú és vastag farokkal, tökéletes kémiai egyezéssel. Bár nem nekem szólt a kérdés :D

2016. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
#9 vagyok és gratulálok az összes nőnek, hogy egy minimális és szubjektív elvárási szintet a TÖKÉLETES NŐVEL kapcsolatban ilyen szépen le tudtatok pontozni. Nem tudom mit nyafog a sok idióta még a kérdést sem tudják értelmezni. Fel sem idegesítem magam csak bánt, hogy az egészséges ízlés és elvárás már nem módi. Nem azt kértem, hogy a szara is illatos legyen. Hülye kövér megkeseredett buta bulis, drogos, csunya, exhibicionista, egoista pics ák. :D remélem senkit nem hagytam ki a sorból, mehet a pontozás
2016. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

10-eske drága, itt a tökéletes, azaz a lehető legjobb esetről van szó, nem az alapelvárásokról :D Vagy csak a saját, női szemléleted alkalmaztad most is, mely szerint nálad a tökéletesség az alapelvárás? :D

Az általam kiemelt belső tulajdonságokat természetesen én is nyújtani tudom, külsőleg meg akinek pont én vagyok a zsánere, az jól jár :D


Az meg komolyan érdekelne, hogy a 9-es válaszában mégis mi volt olyan felháborító, hogy nullára kelljen pontozni? :DD Az, hogy legyen gerince?

2016. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Itt az a baj, hogy a tökéletes szubjektív. Tehát ha te nem találsz ilyen nőt, akkor az mi? Pótlék? Képzeld el, hogy nagyon szerelmes vagy valakibe, ő meg csak sorolgatja, hogy ha tökéletes lennél, ezeket csinálnád.


(Nekem a nem lennének félelmei furán hangzik. Nem félhet, hogy elveszíti a szüleit? Nem félhet a darazsaktól?)

2016. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Végül úgy is az lesz a tökéletes, akibe beleszeretek, a leírás csak irányadó. Szerettem már külsőre és belsőre közel sem tökéletes lányt. Félelmei mellettem ne legyenek, hogy megcsalom vagy túlaggódás ilyen dolgok. Amúgy meg egyszer mindenki meghal, ez az élet rendje, érdemes tehát úgy élni, hogy nem tart örökké.
2016. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, 10eske, #3 vagyok. A szamomra tokeletes no szeresse neha s.ggbe is es legyen jo a szex vele. Meg mondtam 4 masik kulso-belso tulajdonsagot ami a maximumhoz kell. Ilyen borzalmasan magas elvaras pl. a humorerzek? :)

Kb ugyanezeket adom 1-2 kiegeszitessel es a fenekem nelkul.

2016. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
A 9-es és 15-ös válaszadó, 185 centis kisportolt, intelligencialény privát üzenete a számomra, hogy lóf..sz kéne a szaros seggembe én k..va, meg még nem tudom mi. Nos aki ilyet ír, az számomra nemhogy tökéletes nőt nem érdemel, de éhendögleszteném egy dohos pincébe zárva.
2016. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!