Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat veszekedünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat veszekedünk a barátommal, meddig érdemes próbálkozni megbeszélni és bizonyos dolgokon változtatni?

Figyelt kérdés

A fő konfliktus hogy én nem mindig érek rá,van hogy csak heti 1x , nem könnyű szakon vagyok egyetemen, ő viszont jobban ráér és zavarja hogy kevesebbet tudunk találkozni. Pedig nem másokkal bulizom ahelyett hogy talalkoznek vele,hanem tanulok. Meg azert barátokkal is kell a kapcsolatot személyesen tartani.

Sok vitank van ebből sajnos, érdemes ezt így még "erőltetni"? Szeretem, meg ő is engem ezt tudom meg erzem is,de valahogy mégsem stimmel..



2016. dec. 6. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

"Pedig nem másokkal bulizom ahelyett hogy talalkoznek vele,hanem tanulok. Meg azert barátokkal is kell a kapcsolatot személyesen tartani."

:D :D :D Most akkor tanulsz, vagy barátnőzöl?

Az engem is kiborítana, ha mindenki másra lenne ideje a páromnak, csak rám nem.

Heti 1 találkozó borzasztó kevés.

Nyilván ha tényleg tanulnál, akkor nem csinálnék belőle ügyet, ez van, majd egyszer végzel, és jobb lesz.

Viszont veszekedni ezen minek? :D Attól talán kevesebb lesz a tanulnivalód? Vagy neki lesz kevesebb az igénye a találkozóra? :D

2016. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hanem azt nem csinalom hogy csak vele talalkozom mindenki mast meg elhanyagolok. De ha mondjuk csak 1-2 este érek rá mert pl hétvégén hazautazom és nem vagyok itt , akkor persze hogy inkább vele vagyok. Én nem akarnék veszekedni de mindig az lesz belőle, pedig csak ebben a félévben kellett volna kicsit türelmesebbnek lennie (és itt is inkább most az utóbbi 1,5 hónapban ami tele van zh-kal meg gyakorlati vizsgákkal) , ez a legnehezebb.
2016. dec. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!