Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónap külön. Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónap külön. Lehetséges lenne az újrakezdés?

Figyelt kérdés
Már több mint 7 hónapja járok a barátommal, augusztusba cserediákként külföldre utazok és csak juniusba jövök vissza. Egyérelmű, hogy kapcsolatot fentartani szinte lehetetlen, de ha minden nap beszélünk, levelezünk, tehát nemfelejtsük el egymást, és nem is talál itthon senki mást, akkor újrakezdhető lesz a kapcsolat, vagy 10 hónap teljesen kiöl minden érzelmet?
2010. máj. 1. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

én szexelnék más csajokkal.


20F

2010. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár szarul esik ezt kimondani, de ezt meg is érteném. A kérdés itt most az, hogy újra lehetne -e utánna kezdeni? Nem azt várom hogy várjon meg. Csak hogy zárjuk majd le.
2010. máj. 1. 18:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint van -e olyan, hogy még mindig érez iránta valamit és újrakezdi?
2010. máj. 1. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, nekem 10 hónap felérne egy szakítással.:S

Én nem tudnám ujrakezdeni...:S

2010. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ha szeretek egy lány várnék rá 10 hónapot.

De tudom... nem ez a kérdés. Vannak olyan kapcsolatok, amik szakítás után még felmelegíthetők. Sok függ attól, hogy miért szakít az ember. Milyen módon váltok el... stb.

2010. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Újra lehet kezdeni. Az én történetem kicsit csúfabb a tiédnél, mi a párommal szakítottunk. Négy évig voltunk külön, majd találkoztunk és a részéről lehetséges lett volna az újrakezdés, valahol belül szerettem, most is szeretem, de mégsem éltem a lehetőséggel. A távolság a hiedelmekkel ellentétben nem mindig öli meg a vágyat. Azt gondolom, ha mindketten akarjátok majd folytatni, mindenképp lehetséges. Sok szerencsét. :)

ViVi

2010. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Barátommal 4x szakítottunk... az utolsó szakítás viszont úgy sikerült, hogy 6 hónapig tartott...

Viszont én nagyon szerettem, nem tudtam elfelejteni, ezért megtettem mindent, hogy ne felejtsen el!! Sok idő volt, de sikerült!! Sokszor beszélgettem vele, sokszor csináltam úgy a programot, hogy "véletlenül" összefussak vele...

Aztán ő is tett pozitív dolgokat, pl lekaptam, ő visszacsókolt és azt mondta szeret, de még sem lett semmi...

aztán pedig 6 hónap után megkeresett, és azt mondta, hogy nem tud elfelejteni, szeret engem még mindig!

A lényeg, hogy szerintem lehet újrakezdés, de ez csak akkor, hogyha nem talál egy olyan lányt, akibe bele tudna szeretni, viszont ha erős szálak fűzik hozzád, akkor lehet hogy szexel mással, de ugyanúgy téged fog szeretni!! Amikor külön voltunk az én barátom is megb*aszott egy két csajt... de közben pedig utánam epedezett...

2010. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!