Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme szünetet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme szünetet kérni?

Figyelt kérdés
a barátommal 1,5 éve vagyunk együtt és időnként nagyon összeveszünk, ugyan amiatt a dolog miatt, mindig elmondom neki hogy miért esik ez nekem rosszul, mindig megígéri hogy többet nem lesz ez, de egyszerűen nem tud figyelni rá, újra és újra eljátsszuk ezt, általában ráhagyom de ez már a 2. alkalom hogy nagyon besokalltam. az első alkalom után megbeszéltük, de most úgy érzem kell egy kis egyedüllét. amúgy is sok a beadandóm meg vizsgák/ kutatás minden. arra gondoltam hogy megmondom neki, hogy december/januárban próbáljuk ki egymás nélkül. ne találkozzunk, éljük a saját életünket. nekem ez nagyon fog fájni.. de úgy érzem, ha most nem látja be a dolgokat, akkor én nem tudok már mit csinálni. egy idő után betelt a pohár
2016. dec. 7. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szünet tulajdonképpen a szakítás előszobája, csak félnek kimondani.
2016. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szünet nem szokott segíteni egy kapcsolaton. A tiéteken pedig pláne nem fog. Ha valami ennyire kiborító számodra, ő pedig képtelen tiszteletben tartani (és ez nem egy vécé ülőke jellegű probléma), akkor inkább intsetek búcsút egymásnak véglegesen.
2016. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Legyen már benned annyi gerinc hogy nem hulyited, hanem kerek perec megmondod, hogy cége.
2016. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%

De akár azt is elmondhatod, hogy mi a bajod, amivel kiborít, mert talán te vagy a hülye, aki apróságokon vagy jogtalan dolgokon borul ki.


Itt ítéletet mond feletted az internet igazságos nép.

2016. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!