Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így van értelme szünetet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme szünetet kérni?

Figyelt kérdés
A baratommal harom es fel eve vagyunk egyutt. Mindennap talalkoztunk, beszeltunk, jol elvoltunk. Az utóbbi kb. 1 evben elkezdett kockulni(lol pl.) es engem elhanyagolt. Ez abbol allt hogy atmentem, feküdtem az agyon egesz nap es o meg játszott es nem is erdekelte hogyha szolongatom,hogy hagyja abba. Nagyon sokszor(legalabb 7-8x) mondtam neki,hogy szenvedés ez a kapcsolat igy nekem es legyen szíves valtozni. Csak igergetett de persze semmi se lett belole. Vegul kitalalta, hogy csak ketnaponta talalkozzunk: ebbol annyi lett, hogy megmondja nekem, hogy kilencre menjek at, de mkre odaerek általában jatszik, meg kell varnom hogy befejezze. Aztán eszunk ugy,hogy nezunk valami sorozatot, en az agyon ülök o meg a gép elott. Utana 11 korul lefekszunk aludni, reggel elmegy suliba/kimegy segiteni/leul gepezni nekem meg haza kell mennem, es masnap ugyanígy ismetlodik. Nem szeretnem eldobni ezt a kapcsolatot, de nagyon messzire ment, es most egyetlen megoldasnak azt latom, hogy nem beszélek /talalkozok vele egy ideig es akkor vagy rajon, hogy hulye volt, vagy nem. Ha nem, akkor meg egyértelmű hogy vege. :/ Ugy erzem, kezdek kiabrandulni belole emiatt, de egy azert egy utolso probalkozas belefer? Szerintetek?
2015. febr. 27. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hagyd el
2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, dobd ki, nem érdemel meg téged.. ennél csak jobb várhat rád. ha kirúgod, lolozhat nyugodtan... :)
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha igazán fontos lennél neki, hanyagolna. Felesleges szünetet kérni, mert nem hiszem, hogy meg akarna változni.
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
game is a life:)
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne, ne hagyd el. Beszéljétek meg, hogy azokon a napokon, amikor átmész, szakadjon le a gépről. Ez egy olyan kicsi probléma, simán meg lehet oldani. Ha rögtön szakítassz, később megbánhatod.
2015. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem változna? :( Hát besz*pja ha így van! :D


Köszi a válaszokat! ;)

2015. febr. 27. 16:07
 7/15 anonim ***** válasza:
most ezzel a kis sztorival meghoztad a kedvemet a lolhoz:3 de nekem asszony még nem tudja;)
2015. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ötös: már megbeszéltuk sokszor, de nem tudja magát ehhez tartani.
2015. febr. 27. 16:07
 9/15 anonim válasza:

szerintem is dobd ki.

ha szeretne, akkor veled (is) foglalkozna és nem csak a játékkal. Hidd el rá fog jönni, hogy mekkora hülye volt, amikor már késő, mert találni fogsz addig valakit, aki megérdemli hogy szeresd

2015. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ott, ahol már szünetet kell tartani, azt a kapcsolatot már akkor jobb lezárni. Mert mi értelme a szünetnek? Ha valami nem változik a kapcsolat alatt, hiába beszélik meg a felek, akkor az utána sem fog! Max. szünet alatt az ember elmegy erre-arra, megismerkedik ezzel-azzal, aztán utána meg jön a vita, hogy ki kivel mit csinált, mire a másik, de hát szünet volt, nem voltunk együtt...:)

Szóval ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni és szünet helyett inkább zárd le és majd lesz más, lesz jobb, lesz egy olyan, aki nem hanyagol majd el.

2015. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!