Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatban muszáj a rokonlátogatás?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, sose szerettem elrángatni senkit a családi eseményekre, de én se szerettem menni a párom családi eseményeire.

Olyan "nem illek én oda", "kötelező rossz" érzésként élem meg. Szeretem a jelenlegi párom, de a karácsonyozástól már előre égnek áll a hajam.

Alapból 4 hónap kellett, mire rávettem magam, hogy bemutasson a családja egy részének. Mindig azzal jön, hogy "bezzeg az exe".

Én vagyok a nő.


Mondjuk az előző kapcsolatomban 2,5 évig minden áldott nap találkoztunk a szüleivel, testvéreivel, mivel közvetlen szomszédság volt. Lehet itt alakult ki ez a dolog nálam... :)


Nálatok hogy mennek a dolgok? Mennyire vagytok kibékülve a családlátogatással?


2016. nov. 26. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

ha a párom nem jönne jól ki a családommal, akkor nem nevezném a páromnak. És szerencsére ez fordítva is igaz!


Haveri körére én nem vagyok kíváncsi, ő se az enyémre. Ezzel nincs gond! Család az más!

2016. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1:

Mitől más a család?


Pont hogy barátokat/haverokat te választod, a családodat meg nem. Tehát napjainkban, amikor már ezt nem szégyen felvállalni, normálisabb hogy jobban kijössz az általad választott emberekkel (barátok, párod), mint a nem általad választottakkal (család, szomszédok, munkatársak).


Tolerálják egymást, ennyi. Akár a családom beszélne a párom ellen, akár a párom a családom ellen, kapnának egy nagy fülest a butaságaik miatt! Ne akarjanak a másik ellen hangolni. Olyan szóról hallottál már, hogy ARANY KÖZÉPÚT?


24/L

2016. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi tobb mint 100km-re elunk mindkettonk csaladjatol.Igy nyilvan ritkabban talalkozunk veluk.Az o csaladjahoz en sem szeretek menni, de mint irtam nem is sokat kell igy vhogy kibirom.
2016. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos sokan elvárják, én az elején tisztáztam párommal, hogy nem vagyok kíváncsi a családjára, és az én néhány rokonomnak se mutatom be
2016. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

karácsony az családi ünnep. otthon szülőkkel töltjük mindketten. majd esetleg ha összeköltözünk, akkor már nem a szülőknél leszünk, de az még nem most lesz.

többi szülinap névnap az ráéréstől függően :)

2016. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy komoly kapcsolatban el kell fogadnod a párodat.

Azt is, hogy nem a vadonban nőtt fel, tehát vannak rokonai, barátai, miegyéb.

2016. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!