Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne visszahozni a szerelmet?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy már nem a régiek az érzései. Hogyan hozzuk vissza a szerelmet a kapcsolatunkba?
2010. máj. 1. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van vidd el egy Föld körüli hajóútra

Ha kevés;zárd a pincédbe és ne engedd el soha.

2010. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat, légyszíves. Nem vagyok vicces kedvembe.
2010. máj. 1. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Boldogság kell hozzá. Nem ecsetelem. Ha boldog veled, és te is vele..! 22/f
2010. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem boldogok voltunk eddig.. Csak bánt a dolog, hogy nem szerelmes már, és barátságnál kicsit többet érez irántam..
2010. máj. 1. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Sehogy szerintem. Ha elmúlt akkor elmúlt, a szerelem mindig elmúlik, csak a szeretet és a megszokás miatt maradnak együtt az emberek mint házastársak.
2010. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő viszont úgy érzi, hogy emiatt talán szakítanunk kéne :S
2010. máj. 1. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
csináljatok új programokat, testi kényesztetéseket-masszír, simogatások, vagy lehet az is segít ha egy kicsit (1 hétig) nem látjátok egymást.
2010. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

A programokra én is gondoltam, bár szerinte nem ez a baj.. Mert általában csak itthon vagyunk... A szünetre is gondoltunk, de hát így is heti 1 a tuti biztos találkozás..

2010. máj. 1. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, és mióta érzed azt, hogy kihült a szerelem és miért?
2010. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én 15, Ő 17.

Lassan 9 hónapja vagyunk együtt..

Kb 1 hónapja érzi, hogy valami nincs rendben közöttünk. Beszélgettünk sokat, elmondta, hogy nagyon jó barátként tekint rám, nagyon tisztel, jó embernek tart, és ha esetleg szakítunk, akkor se szeretné, hogy teljesen elveszítsen (szeretné tartani a kapcsolatot "barátokként")

Félek.. :(

2010. máj. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!